Про нас

Група компаній ICK Group заснована у 1993 році групою фахівців із України та Німеччини.

Стрімкому розвитку компаній передувало створення дочірніх компаній у 1996 році в Німеччині і у 1997 році в Великобританії.

У 2000 році були відкриті перші представництва в Росії та Білорусі.  Група компаній має також представництва у Молдові і Румунії. На данний час група інтенсивно розвиває свою дилерську мережу. Запрошуємо до співробітництва!

З 2009 року група компаній випускає обладнання під власною торговою маркою «GRANTECH».

Завдяки «україно-німецьким і великобританським корінням» наші клієнти отримують продукцію європейської якості з оптимальною по співвідношенню ціна/якість ціною.

Багаторічний досвід впровадження енергозберігаючих технологій та технологій гранулювання різних продуктів в таких галузях як комбікормова, цукрова, олійно-жирова, деревообробна, пивоварна, альтернативна енергетика та інші, забезпечує нам можливость справлятися із завданнями різної складності, і пропонувати замовнику найбільш оптимальні та вивірені рішення.

Принцип роботи групи ICK Group – це індивідуальний підхід, гнучкість, надійність і уважне ставлення до потреб Замовника.

ICK Group створив для вас інтернет-каталог по запасним частинам і швидко зношуються деталей, таким як матриця, ролик, обичайка, вал, плита, планшайба, лабіринт, лопатка дозатора, скребок, шпилька та інше.

Ми виготовимо під замовлення і доставимо на склад, тільки у нас ви отримаєте швидку доставку запчастин високої якості, будь ласка, зв’яжіться з нашими спеціалістами за допомогою форми зворотнього зв’язку!

ВИРОБНИЦТВО ОБЛАДНАННЯ І ЗАПАСНИХ ЧАСТИН

Власний машинобудІвний завод, де виробляється 80% основного технологічного обладнання під власною торговою маркою GRANTECH, є основою впроваджуваних комплексів ГК ICK Group.

Виробництво продукції здійснюється на сучасному обладнанні з використанням сучасного інструменту, оснащення та новітніх технологій.

РЕАЛІЗАЦІЯ КОМПЛЕКСНИХ ПРОЕКТІВ “ПІД КЛЮЧ”

Інжинірингова група виконує передпроектні дослідження і необхідні проектні роботи; підбір і комплектацію обладнанням з подальшим його постачанням, шефмонтажними і пусконалагоджувальними роботами.

СЕРВІС ТА ТЕХНІЧНА ПОДТРИМКА КЛІЄНТІВ

Фахівці групи забеспечують гарантійне і сервісне обслуговування, технічні консультації та навчання персоналу на виробництві Замовника.
Поставка запасних частин зі складу.

СЕРТИФІКОВАНА ВИПРОБУВАЛЬНА АНАЛІТИЧНА ЛАБОРАТОРІЯ

Пропонує послуги для біопаливної (лабораторні дослідженння для біопаливної біомаси) та цукрової (комплексні аналітичні дослідженння технологічних властивостей цукроового буряку у динаміці росту і передзбиральний період) промисловостей.

ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНА ДІЛЯНКА

Для отримання якісних гранул з різної сировини на експериментальній дільниці відпрацьовуються технології гранулювання.

Якща Вашої сировини немає в нашому переліку, то ми готові провести для Вас тестування.

image_print