О нас

Група компаній ICK Group заснована в 1993 році групою фахівців з України та Німеччини.

Стрімкого розвитку компаній передувало створення дочірніх компаній в 1996 році в Німеччині і в 1997 році у Великобританії.

У 2000 році були відкриті перші представництва в Росії і Білорусі. Група компаній має також представництва в Молдові і Румунії. На даний момент група інтенсивно розвиває свою дилерську мережу. Запрошуємо до співробітництва!Приглашаем к сотрудничеству!

З 2009 року група компаній випускає обладнання під власною торговою маркою «GRANTECH».

Завдяки «україно-німецьким і великобританським коріння» наші клієнти отримують продукцію європейської якості з оптимальною по співвідношенню ціна / якість ціною.

Багаторічний досвід впровадження енергозберігаючих технологій та технологій гранулювання різних продуктів в таких галузях як комбікормова, цукрова, м’ясна продукція, деревообробна, пивоварна, альтернативна енергетика та інші, забезпечує нам можливості справлятися із завданнями різної складності, і пропонувати замовнику найбільш оптимальні і вивірені рішення.

Принцип роботи групи ICK Group – це індивідуальний підхід, гнучкість, надійність і уважне ставлення до потреб Замовника.

ICK Group створив для вас інтернет-каталог по запасним частинам і швидко зношуються деталей, таким як матриця, ролик, обичайка, вал, плита, планшайба, лабіринт, лопатка дозатора, скребок, шпилька і т.д.

Ми виготовимо під замовлення і доставимо на склад, у нас ви отримаєте швидку доставку запчастин високої якості, будь ласка, зв’яжіться з нашими фахівцями скориставшись формою зворотного зв’язку!свяжитесь с нашими специалистами воспользовавшись формой обратной связи!

ВИРОБНИЦТВО ОБЛАДНАННЯ І ЗАПАСНИХ ЧАСТИН

Власний машинобудівний завод, де виготовляється 80% основного технологічного обладнання під власною торговою маркою GRANTECH, що є основою впроваджуваних комплексів ГК ICK Group.

Виробництво продукції здійснюється на сучасному обладнанні з використанням сучасного інструменту, оснастки та новітніх технологій.

РЕАЛІЗАЦІЯ КОМПЛЕКСНИХ ПРОЕКТІВ “ПІД КЛЮЧ”

Інжинірингова група виконує передпроектні обстеження і необхідні проектні роботи; підбір та комплектацію обладнанням з наступним його постачанням, Шефмонтажні і пусконалагоджувальними роботами.

СЕРВІС ТА ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ КЛІЄНТІВ

Фахівці групи забезпечують гарантійне та сервісне обслуговування, технічні консультації та навчання персоналу на виробництві Замовника. Поставка запасних частин зі складу.Поставка запасных частей со склада.

СЕРТИФІКОВАНА ВИМІРЮВАЛЬНА АНАЛІТИЧНА ЛАБОРАТОРІЯ

Надає послуги для біоенергетичної (лабораторні дослідження для біоенергетичної біомаси) і цукрової (комплексні аналітичні дослідження технологічних властивостей цукрових буряків в динаміці зростання і передзбиральний період) промисловостей.

Свідоцтво про атестацію № 70Л-90-15, видано “Державним підприємством” Кіевскі1й обласної науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації (ДП «Київоблстандартметрологія»).

 

ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИЙ ДІЛЯНКА

Для отримання якісних гранул з різних матеріалів на експериментальній ділянці відпрацьовуються технології гранулювання.

Якщо Вашого сировини немає в нашому переліку, то ми готові провести для Вас тестування.Если Вашего сырья нет в нашем перечне, то мы готовы провести для Вас тестирование.

image_print