Про нас

Група компаній ICK Group заснована в 1993 році групою фахівців з України та Німеччини.

Стрімкого розвитку компаній передувало створення дочірніх компаній в 1996 році в Німеччині та в 1997 році у Великобританії.

У 2000 році були відкриті перші представництва в Росії і Білорусі. Група компаній має також представництва в Молдові та Румунії. На даний момент група інтенсивно розвиває свою дилерську мережу. Запрошуємо до співробітництва! 

З 2009 року група компаній випускає обладнання під власною торговою маркою «GRANTECH».

Завдяки «україно-німецьким і великобританським коріння» наші клієнти отримують продукцію європейської якості з оптимальною по співвідношенню ціна / якість  ціною.

Багаторічний досвід впровадження енергозберігаючих технологій та технологій гранулювання різних продуктів в таких галузях як комбікормова, цукрова, олійно-жирова, деревообробна, пивоварна, альтернативна енергетика та інші, забезпечує нам можливості вирішувати завдання різної складності, і пропонувати замовнику найбільш оптимальні та вивірені рішення.

Принцип роботи групи ICK Group – це індивідуальний підхід, гнучкість, надійність і уважне ставлення до потреб Замовника.

В умовах світової кризи на фоні пандемії короновірусу для багатьох компаній стає важливим мати в розпорядженні фінансові інструменти для розширення чи оновлення пелетних, комбікормових чи олійноекстракційних заводів.

Тому  ICK Group робить все, для того, щоб наші клієнти мали змогу оновлювати обладнання з використанням фінансових інструментів наших партнерів. Дізнатися більше

ICK Group створив для вас інтернет-каталог по запасним частинам і швидко зношувальним деталям, таким як матриця, ролик, обичайка, вал, плита, планшайба, лабіринт, лопатка дозатора, скребок, шпилька та т.д.

Ми виготовимо під замовлення або доставляємо зі складу готової продукції, будь ласка звертайтесь, у нас ви отримаєте швидку доставку запчастин високої якості, для цього необхідно звернутися до наших фахівців скориставшись формою зворотнього зв’язку!

ВИРОБНИЦТВО ОБЛАДНАННЯ І ЗАПАСНИХ ЧАСТИН

Власний машинобудівний завод, де виготовляється 80% основного технологічного обладнання під власною торговою маркою GRANTECH, що є основою впроваджуваних комплексів ГК ICK Group.

Виробництво продукції здійснюється на сучасному обладнанні з використанням сучасного інструменту, оснастки та новітніх технологій.

РЕАЛІЗАЦІЯ КОМПЛЕКСНИХ ПРОЕКТІВ “ПІД КЛЮЧ”

Інжинірингова група виконує передпроектні обстеження і необхідні проектні роботи; підбір та комплектацію обладнанням з наступним його постачанням, шеф монтажні і пусконалагоджувальні роботи.

СЕРВІС ТА ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ КЛІЄНТІВ

Фахівці групи забезпечують гарантійне та сервісне обслуговування, технічні консультації та навчання персоналу на виробництві замовника. Виконують своєчасну поставку запасних частин.

ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНА ДІЛЯНКА

Експериментальна ділянка в такій універсальній комплектації є єдина в Україні і розроблена ГК ICK Group спеціально для отримання на базі сировини замовника: якісної гранули в потрібній кількості для аналізу в лабораторіях; технології переробки біомаси (маємо багаторічний досвід відпрацювання понад 60 технологій з різних видів сировини); моделі якісної матриці з експериментально перевіреними і відпрацьованими пресуючими каналами.

Якщо Вашого сировини немає в нашому переліку, то ми готові провести для вас тестування.