Ефективне рішення по впровадженню технології гранулювання від ICK Group для елеваторного комплексу зберігання і переробки зерна олійних культур

Фахівцями групи компаній підписаний контракт з елеваторним комплексом на поставку, установку і запуск 2-х виробничих ліній з гранулювання олійних культур – лушпиння соняшнику, соняшникового та соєвого шроту. Продуктивність лінії гранулювання лушпиння складає до 1,5 т./год, а продуктивність лінії гранулювання шроту до 7 т./год.

Під потреби клієнта фахівцями ICK Group була запропонована технологія гранулювання відходів олійних культур, а саме – лушпиння соняшнику і шроту, розроблена і погоджена з замовником компоновочна схема з розміщенням і прив’язкою основного обладнання до будівлі (вертикальна схема технологічного процесу з поверховим розміщенням обладнання).

Обидві лінії гранулювання спроектовані на базі прес-грануляторів ГТ-500Д з урахуванням всіх потреб замовника і включатимуть в себе наступні функції:

– автоматизація управління технологічним процесом 2-х ліній з однієї диспетчерської (дозволяє мінімізувати роботу персоналу);

– можливість запуску і роботи ліній в режимі налагодження і автоматичному режимі;

– передбачена лінія фасування паливних гранул для відвантаження в єврофури;

– застосована вертикальна схема переробки та мінімізовано кількість транспортних елементів.

Дане рішення дозволить замовнику:

– збільшити насипну щільність за рахунок чого скоротити витрати на транспортування;

– зменшити обсяги місць зберігання готової продукції;

– збільшити термін зберігання готової продукції;

– забезпечити безперебійну роботу комплексу переробки олійних культур 24 год./добу;

– отримати додатково два високоліквідних продукти – біопаливні гранули та гранульований шрот і збільшити доходи від їх реалізації.

На даному етапі обладнання для ліній грануляції знаходиться на стадії виготовлення, після чого лінії будуть поставлені замовнику і виконані шеф-монтажні та пусконалагоджувальні роботи.

image_print