ICK Group > Інжинірингова група

Інжинірингова група спеціалізується на наданні інжинірингових послуг. Основу діяльності складають інженерно-консультаційні послуги дослідного, проектно-конструкторського, розрахунково-аналітичного характеру.

Інжинірингові послуги – це комплекс послуг з підготовки, впровадження та технічного супроводу інфраструктурних, промислових, сільськогосподарських та інших об’єктів, включаючи передпроектні, проектні роботи, підготовку техніко-економічних обґрунтувань, введення підприємств в експлуатацію, сервісну підтримку виробництва і т.п.

За 20 років діяльності інжинірингова група накопичила великий досвід у наданні повного циклу інжинірингових послуг для підприємств агропромислового сектора економіки – від передпроектних досліджень до технічного супроводу виробництва продукції (сприяння в питаннях логістики, сертифікації виробництва і продукції, сервісна підтримка підприємства / підтримка працездатності підприємства).

Спеціалісти групи виконують розробку комплексних проектів при організації підприємств з виробництва паливних гранул з біомаси, а також при диверсифікації існуючого виробництва в розрізі утилізації виробничих відходів у різних галузях АПК: цукрова, масложирова, спиртова, деревообробна та інші галузі промисловості.

Спеціалісти інжинірингової групи здійснюють:

• підготовку ТЕО проектів;

• розробку і впровадження рекомендацій у сфері організації виробництва гранульованого біопалива (пелет) і різного виду комбікормів;

• комплектацію апаратурно-технологічних комплексів (підбір основного і допоміжного обладнання);

• виконання технологічного проектування при організації виробництва гранульованого біопалива (пелет) і різного виду комбікормів;

• автоматизацію виробничих процесів;

• будівництво біопаливних і комбікормових заводів «під ключ»;

• шефмонтажні та пусконалагоджувальні роботи з введення обладнання в експлуатацію;

• реконструкцію цукрових заводів.

Інжинірингова група має власну сертифіковану випробувальну аналітичну лабораторію, яка надає послуги для біоенергетичної та харчової промисловості.

image_print