ICK Group > Інжинірингова група > Генпідряд

ГК ICK GROUP – це не тільки виготовлення обладнання та проектної документації, а й комплекс робіт по шефмонтажу, монтажу, пуско-налагодження й виведенням на задану потужність виробництва. Кожен із зазначених видів робіт є важливою складовою в одержанні високоякісного продукту, а тому постійний контроль висококваліфікованих фахівців кожного етапу, своєчасно попереджає неякісне виконання робіт, що може призвести до порушення технологічного процесу.

Генпідрядні роботи виконуються як при новому будівництві, так і при реконструкції або ж модернізації старих потужностей. Обов’язкова складова частина генпідрядних робіт – проведення шефмонтажних робіт, тобто здійснення нагляду за проведенням монтажних і пуско-налагоджувальних робіт. Разом з тим група компаній пропонує гнучку схему проведення генпідрядних робіт, коли замовник за погодженням з виконавцем частину робіт бере на себе. Це дозволяє здешевити проект не порушуючи технологічного процесу.

Група кваліфікованих фахівців монтажників гарантує якісний і швидкий монтаж технологічних ліній в терміни згідно Договору. Весь процес монтажу відбувається під ретельним контролем проектантів на відповідність правилам виконання робіт та техніки безпеки згідно чинного законодавства. Така постановка завдання забезпечує надійну експлуатацію обладнання та зменшує можливість передчасного виходу з ладу.

image_print