ICK Group > Інжинірингова група > Система online доступу

Сервісні рішення за допомогою системи online доступу

Управління життєвим циклом заводу за допомогою сервісного рішення системи on-line (онлайн) доступу, допомагає підтримувати високий рівень експлуатаційної готовності і надійності, гарантує максимальний рівень продуктивності лінії гранулювання.

Система online доступу пропонується, як доповнення, до вже існуючої системи управління. Вона являє собою систему апаратно-програмних засобів, що дозволяють працювати віддалено через Інтернет з’єднання. Це означає, що у разі виникнення ситуації, коли потрібне втручання фахівців до програмного забезпечення, їм не обов’язково прибувати до замовника, достатньо скористатися системою online доступу. Крім цього система дає можливість керівництву постійно з будь-якого місця, де є Інтернет здійснювати контроль роботи підприємства.


Можливості системи online доступу:

Оновлення програмного забезпечення.
Внесення змін до програмного забезпечення не несуть за собою зміни електричної схеми. У разі зміни схеми залучається персонал замовника.
Автоматична відправка інформації, щодо аварійних ситуацій на сервер виробника і керівництва.
Зчитування журналу аварій, показання графіків навантаження на двигун преса і двигуни іншого обладнання, контроль температури в змішувачі.
Виявлення помилок або збоїв в програмному забезпеченні, їх усунення, або надання інформації місцевому персоналу, де шукати проблему в схемі.
• За кодом програми звуження кола пошуку проблеми або несправності.
Продовження терміну служби обладнання.
Аналіз та оптимізація роботи підприємства.

Переваги системи online доступу:

• Забезпечення безпечної експлуатації
• Мінімізація простоїв устаткування
• Постійний контроль стану обладнання
• Зниження експлуатаційних витрат

Сервісні рішення за допомогою системи онлайн доступу можуть бути ретельно сплановані та погоджені у відповідності з Вашим розкладом робіт.

image_print