ГК ICK Group член асоціації “Укроліяпром”

26 квітня 2018 року відбулися чергові Загальні збори учасників   асоціації  “Укроліяпром” у конференц-залі готель “Козацький”, м. Київ.

Одним з питань які обговорювалися на засіданні, було розгляд заяви ГК ICK Group про вступ в члени асоціації олійно-жирової галузі. Від компанії були присутні: Юрій Заєць, Голова Ради директорів та Роман Голубничий, Комерційний директор ГК IСК Group.

Комерційний директор презентував компанію, як партнера для підприємств олійно-жирової галузі, що здійснює розробку, виготовлення та впровадження технологічних комплексів і заводів торгової марки GRANTECH  та інших партнерів для великого і середнього бізнесу «під ключ».

За 25-ти річний досвід роботи фахівцями ГК ICK Group розроблено та впроваджено більше 50 технологій гранулювання продуктів для різних галузей промисловості.

Для підприємств олійно-жирової промисловості були розроблені та впровадженні слідуючи технології:

  • гранулювання лушпиння соняшника з додаванням органічного сміття – утилізація відходів і отримання високоліквідного продукту;
  • гранулювання перед екстракцією – підвищення ефективності екстрагування;
  • охолодження макухи – забезпечення необхідної температури продукту, можливість простого регулювання параметрів охолодження продукту;
  • гранулювання шроту – отримання високоліквідного продукту.

Була надана інформація про відкриття у 2018 році експериментальної дільниці та дільниці по ремонту і відновленню працездатності запчастин грануляторів будь-яких виробників.

image_print