ICK Group > Продукція ICK Group: заводи, лінії, обладнання, комплектуючі, запасні частини > Обладнання для виробництва пелет та брикетів

ГК ICK Group пропонує споживачам обладнання ТМ GRANTECH для виробництва гранул. Сушильні комплекси, протиточні охолоджувачі, прес-гранулятори і просіювачі, а також подрібнювачі сировини є українськими сучасними інженерними розробками з використанням вимог і досягнень в пеллетной галузі.

Сушильні комплекси ГТСК ТМ GRANTECH застосовуються на ділянці підготовки сировини при виробництві твердого біопалива (пеллет або брикетів). Використовуються для сушки тирси, тріски та інших відходів сільськогосподарської переробки (солома зернових, солома ріпаку та інші).


Прес-гранулятори серії Д від ICK Group – це спеціалізоване пелетне обладнання призначене для виробництва твердого біопалива (пеллет) і важко грануліруемих продуктів. Продуктивність прес-грануляторів від 0,5 т / год.


Протиточні охолоджувачі ТМ GRANTECH призначені для охолодження гранул, що надходять з преса-гранулятора, і складаються з корпусу охолоджувача, вентилятора і циклону з шлюзовим затвором.

 


Просіювач гранул ТМ GRANTECH фракційний призначений для поділу крупки на певні фракції після подрібнювача гранул, а також для відділення дрібниці від якісних гранул.

 


Подрібнювач деревини ТМ GRANTECH призначений для промислового подрібнення деревних відходів.


Для отримання більш докладної інформації зв’язуйтеся, будь ласка, з нашими менеджерами за телефонами: +38 (044) 451 02 31/32 або заповніть опитувальний лист і найближчим часом з Вами зв’яжуться.

image_print