ICK Group > Продукція ICK Group: заводи, лінії, обладнання, комплектуючі, запасні частини > Для сушіння біомаси, зернових і будматеріали

Сушильне устаткування ТМ GRANTECH для сушіння відходів деревообробки, зберігання зерна та біомаси, застосовується на ділянці підготовки сировини при виробництві твердого біопалива (пеллет або брикетів). Використовується для сушки тирси, тріски та інших відходів сільськогосподарської переробки (солома зернових, солома ріпаку та інші).

Аеродинамічна сушка

Аеродинамічний сушильний комплекс ГТАС  – стаціонарний, безперервної дії, застосовується для сушіння відходів деревообробки (тирси, стружки).


 К омплекси сушильні  ГТСК в базовій комплектації включають: теплогенератор, камеру змішування, сушильну установку секційну конвективну, систему підготовки палива, систему аспірації, димосос, транспортні елементи.


Теплогенеруючі комплекси ГТКТ  на подрібненої енергетичної біомасі для зерносушильних комплексів шахтного типу, є альтернативою газоподібному і рідкому паливу.


Для отримання більш докладної інформації зв’язуйтеся, будь ласка, з нашими менеджерами за телефонами: +38 (044) 451 02 31/32 або заповніть опитувальний лист і найближчим часом з Вами зв’яжуться.

image_print