ICK Group > Продукція ICK Group: заводи, лінії, обладнання, комплектуючі, запасні частини > Для зберігання та накопичення біомаси > Аеродинамічна сушарка

Аеродинамічний сушильний комплекс ГТАС ТМ GRANTECH – стаціонарний, безперервної дії, застосовується для сушіння відходів деревообробки (тирси, стружки).

Аеродинамічний сушильний комплекс в базовій комплектації включає в себе:
 • аеродинамічну сушильну установку (труби-сушилки) (7),
 • теплогенератор (4),
 • вентилятор подачі палива (2),
 • бункер дозатор палива (1), (3),
 • камеру змішування (5),
 • живильник вологої сировини (6),
 • систему аспірації (циклон) (8),
 • димосос (9).
Опис установки:
Аеродинамічна сушильна установка є основним вузлом сушильного комплексу ГТАС, де за рахунок прямого контакту вологого продукту з сумішшю повітря і продуктів згорання твердого палива відбувається процес висушування до заданих параметрів, сама сушка відбувається в вертикальній трубі.

Принцип дії установки заснований на переміщенні вологого матеріалу спільно з потоком сушильного агента. Для отримання сушильного агента з необхідною температурою необхідно топкові гази розбавити повітрям. При цьому сировина знаходиться в сушарці лічені секунди, тому такий тип сушарок доцільно використовувати для видалення поверхневої вологи при сушінні дрібнодисперсних матеріалів або матеріалів з малим опором внутрішньому переносу вологи. Малий час перебування сировини в трубі-сушарці обумовлює відносно невелике видалення вологи за один прохід матеріалу.

Переваги та особливості установки:
 • проста в конструкції, компактність і легкість в обслуговуванні,
 • економічність залежить від розміру часток матеріалу і від кількості вільної вологи,
 • чим менше діаметр частинок висушуваного продукту, тим вище ефективність роботи сушарки,
 • ефективність роботи залежить також і від концентрації матеріалу в одиниці об’єму робочої камери, при збільшенні концентрації зростає продуктивність сушарки, так як збільшується поверхнямасообміну в одиниці об’єму.
Принцип роботи комплексу ГТАС:
Підготовлене пиловидне паливо надходить до бункера дозатора палива (1). З якого вентилятором подачі палива (2) через шнековий дозатор (3) потрапляє на спалювання в теплогенератор (4). Відпрацьовані гази, отримані при спалюванні пилоподібного палива в теплогенераторі змішуються з повітрям, яке йде на охолодження стінок теплогенератора, до температури 200-350°С. Далі отриманий сушильний агент потрапляє в камеру змішування (5). Підготовлена волога сировина через завантажувальне вікно (6) дозатором подається в трубу-сушарку (7), підхоплюється потоком сушильного агента і переміщюється по трубі-сушарці, всередині якої частки матеріалу знаходяться в підвішеному стані. При просуванні матеріал висушується, волога забирається сушильних агентом. В циклоні (8) відбувається розподіл на тверду і газову фази. Відпрацьований сушильний агент викидається димососом (9) в атмосферу, а висушена сировина направляється для подальшого використання.

 

Технічні характеристики
ГТАС-1000
ГТАС-1250
Продуктивність, кг/год
450-600
1250*
Фракційний склад сировини, мм
– тирса
– стружки товщиною
0,5…3,0
до 1,0
Температура сушильного агента на вході, °С 200..350
Температура сушильного агента на виході, °С 75…100
Відносна вологість продукту на вході,%
до 60
Відносна вологість продукту на виході,%
10…12
Теплова потужність теплогенератора, МВт
0,72
1,4
Подача палива на теплогенератор
ручна
автоматична
Встановлена потужність, кВт
20,7
52,7
*- Продуктивність вказана без урахування повернення сухого продукту на теплогенератор (орієнтовно до 15%).
Технічні характеристики обладнання на розсуд виробника можуть оновлюватися без попереднього повідомлення.

Для отримання більш докладної інформації  про комплекси ГТАС зв’язуйтеся, будь ласка, з нашими менеджерами за телефонами: +38 (044) 451 02 31/32 або заповніть опитувальний лист і найближчим часом з Вами зв’яжуться.

image_print