ICK Group > Продукція ICK Group: заводи, лінії, обладнання, комплектуючі, запасні частини > Для зберігання та накопичення біомаси > Бункер-ворошитель

Бункер-ворошитель серії ГТБ   ТМ GRANTECH
Бункер-ворошитель – призначення для накопичувача, самітництва (з метою избежать злежування і / або завесанія) з подалі вивантаження сировини.
Бункери серії ГТБ використовуються в якості стандартного устаткування в промисловості при виробництві гранульованої біомаси. Бункери-ворошителя призначені для накопичення продукту і запобігання його залеживанием перед подачею в прес-гранулятор.

БВ-4,5 – бункер восьмигранної форми (з похилими стінками), плоским днищем і конусним ворошителем з двома лопатями. Обсяг бункера – 4,5 м3.


БВ-5 – бункер циліндричної форми з плоским днищем, дисковим ворошителем з вісьмома лопатями. Обсяг бункера – 5 м3.


ГТБШ-6 – бункер циліндричної форми з конічним днищем, вертикальним шнеком-ворошителем і розвантажувальним шнеком. Обсяг бункера – 6 м3.


ГТБШ-14 – двухшнековий бункер коритоподібного типу. Обсяг бункера – 14 м3.

Технічні характеристики обладнання на розсуд виробника можуть оновлюватися без попереднього повідомлення.


Для отримання більш докладної інформації зв’язуйтеся, будь ласка, з нашими менеджерами за телефонами: +38 (044) 451 02 31/32 або заповніть опитувальний лист і найближчим часом з Вами зв’яжуться.

image_print