ICK Group > Продукція ICK Group: заводи, лінії, обладнання, комплектуючі, запасні частини > Для зберігання та накопичення біомаси > Теплогенеруючі комплекси

Теплогенеруючі комплекси

Група компаній ICK Group інтенсивно і успішно працює в галузі інноваційних технологій альтернативної енергетики, для якої актуальним залишається питання заміни газу на енергетичну біомасу. Так групою розроблені теплогенеруючі комплекси ГТКТ на подрібненій енергетичної біомасі для зерносушильних комплексів шахтного типу , який є альтернативою газоподібному і рідкому паливі.

Теплогенеруючі комплекси ГТКТ застосовуються для забезпечення тепловою енергією зерносушильних комплексів типу Perry, Strahl, М819 і М820, ДСП та ін.

Застосування ГТКТ дозволяє високоефективно використовувати в якості теплового агента органічні рослинні відходи сільського господарства (солому, стрижні качанів кукурудзи, кошики і лузгу соняшнику, відходи сушки зерносушильних комплексів та ін.).

Основні переваги теплогенеруючих комплексів ГТКТ :
– високий ККД (до 85 %);
– можливість подачі тепла в зерносушарку як з теплогенеруючого комплексу ГТКТ, так і з вбудованою системою генерування тепла (в разі модернізації чи реконструкції зерносушильних комплексів);
– високі експлуатаційні характеристики;
– швидка окупність;
– низьке енергоспоживання;
– відповідність діючим екологічним та санітарним нормам;
– відповідність сучасним нормам безпеки;
– високий ступінь автоматизації виключає вплив суб’єктивного фактора.

Вибір технологічної схеми та обладнання для отримання теплової енергії і подачі її в зерносушильний комплекс на базі теплогенеруючих комплексів ГТКТ торгової марки GRANTECH залежить від виду біопалива, бажаної теплової потужності, необхідної для забезпечення продуктивності зерносушильного комплексу, температурного режиму сушіння та ін.

ГК ICK Group розроблені два типи теплогенеруючих комплексів ГТКТ:

– з теплообмінником для якісного зерна (агент сушіння – чистий підігрітий атмосферне повітря);
– без теплообмінника для фуражного зерна (агент сушіння – газоповітряна суміш).

Приклад технологічної схеми теплогенеруючого комплексу ГТКТ з теплообмінником

Пример технологической схемы теплогенерирующего комплекса ГТКТ с накрытием

 

 

 

 

 

 

 

Технічні характеристики обладнання на розсуд виробника можуть оновлюватися без попереднього повідомлення.


Отримати більш детальну інформацію про теплогенеруючі комплекси можна за тел.: +38 (044) 371 19 03 або заповніть опитувальний лист і найближчим часом з Вами зв’яжуться.

image_print