ICK Group > Продукція ICK Group: заводи, лінії, обладнання, комплектуючі, запасні частини > Подріблювально-сортувальне обладнання

Подріблювально-сортувальне обладнання ТМ GRANTECH, є важливим і необхідним доповненням до ліній з виробництва паливних гранул (пелет) або брикетів.

Подрібнювач соломи ГТІС ТМ GRANTECH, є важливим і необхідним доповненням до ліній з виробництва паливних гранул або брикетів.

 


Дробарка молоткова ГТДРМ ТМ GRANTECH застосовується для тонкого подрібнення легких матеріалів: відходів АПК (соломи, сіна), деревини, лушпиння соняшника, рису, проса і т. д.

 


Просіювач гранул фракційний ГТП ТМ GRANTECH призначений для поділу крупки на певні фракції після подрібнювача гранул, а також для відділення дрібниці від якісних гранул.

 


Подрібнювачі ГТІ ТМ GRANTECH призначені для подрібнення гранул в крупку заданого розміру.

 


Призначений для поділу суміші на певні фракції в технологічному процесі переробки продукту. Забирає з потоку суміші крупношматові відходи або ж видаляє дрібні домішки.

 


Подрібнювач деревини ТМ GRANTECH використовуються для подрібнення деревини різного розміру.

 


Для отримання більш докладної інформації зв’язуйтеся, будь ласка, з нашими менеджерами за телефонами: +38 (044) 451 02 31/32 або заповніть опитувальний лист і найближчим часом з Вами зв’яжуться.

image_print