ICK Group > Продукція ICK Group: заводи, лінії, обладнання, комплектуючі, запасні частини > Котельное оборудование > Опалення виробничих приміщень і громадських будівель

Опалення виробничих приміщень і промислових будівель, повітряне опалення сільськогосподарських об’єктів.

Фахівці ГК ICK Group виконують комплекс робіт: від підготовки палива та вибору джерела теплопостачання до системи розподілу і подачі теплоносія.

Проектні рішення для систем опалення: цехів, складів, ангарів, гаражів, теплиць і зимових садів, оранжерей і квітників.

ТЕХНІЧНІ РІШЕННЯ:

  • виконуються для будівель площею від 2 000 м2,
  • об’єм будівлі від 6 000 м3,
  • тепловою потужністю систем від 300 до 6 000 кВт.

Повітряне опалення виробничих приміщень може бути реалізовано наступними способами:

1. Опалення виробництва з циркуляцією повітря по повітропроводам.
Принцип роботи: Спосіб заснований на використанні припливно-витяжних установок, які монтуються на даху приміщення або біля стіни будівлі. Повітря від них розподіляється по системам повітропроводів.
Застосування: Цей спосіб доцільно застосовувати, якщо є необхідність у використанні системи повітряного опалення на ряду з кондиціонуванням і вентиляцією приміщення. На такому принципі побудовані в основному системи торгових центрів і деяких виробничих приміщень. Вони дозволяють контролювати не тільки температурний режим, але і якість повітря, а при використанні додаткового обладнання (зволожувачі, електронні фільтри, антибактеріальні лампи) можуть навіть підтримувати заданий мікроклімат в приміщенні.
2. Опалення промислових приміщень локальними повітронагрівачами.
Принцип роботи: Спосіб заснований на використанні індивідуальних повітронагрівачів працюючих за принципом теплової гармати. Повітронагрівачі розміщуються по периметру приміщення і включаються за сигналом від датчика, коли температура знижується до певного значення.
Застосування: Даний спосіб використовується якщо потрібно тільки підтримати оптимальну температуру в виробничому приміщенні в холодний період року. Наприклад, на складі для опалення промислових приміщень і так далі.
3. Опалення виробничих приміщень з використанням радіаторів опалення.
Принцип роботи: Спосіб заснований на використанні радіаторів опалення, розташованих локально в приміщеннях. Кількість і розташування залежить від потреби у теплоспоживанні.
Застосування: Для обігріву стандартних приміщень (з висотою до 4 м) де немає вимог по вентиляції і якості повітря.

Для отримання більш докладної інформації зв’язуйтеся, будь ласка, з нашими менеджерами за телефонами: +38 (044) 451 02 31/32 або заповніть опитувальний лист і найближчим часом з Вами зв’яжуться.

image_print