ICK Group > Продукція ICK Group: заводи, лінії, обладнання, комплектуючі, запасні частини > Лінії й устаткування для масложирової промисловості

Лінії й устаткування для масложирової промисловості: прес-гранулятори, охолоджувачі, просіювачі. Гранулювання перед екстракцією.

Охладітелі для макухи
Охолоджувачі для макухи ГТО ТМ GRANTECH розроблені і виготовлені фахівцями ГК ICK Group використовуються для охолодження шроту, гранул і аналогічних сировинних матеріалів.

 


Прес-гранулятори для пелет

Прес-гранулятори серії Д ТМ GRANTECH призначені для виробництва твердого біопалива (пеллет) і важко грануліруемих продуктів.

 


Протиточні охолоджувачі гранул

Протиточні охолоджувачі ТМ GRANTECH призначені для охолодження гранул, що надходять з преса-гранулятора, і складаються з корпусу охолоджувача, вентилятора і циклону з шлюзовим затвором.


Призначений для поділу суміші на певні фракції в технологічному процесі переробки продукту. Забирає з потоку суміші крупношматові відходи або ж видаляє дрібні домішки.


Більш детальну інформацію Ви можете отримати, зв’язавшись з менеджерами комерційного відділу по телефону: +38 (044) 451 02 31/32 або рекомендуємо заповнити загальний опитувальний лист і направити нам зручним для Вас способом.

 

image_print