ICK Group > Продукція ICK Group: заводи, лінії, обладнання, комплектуючі, запасні частини > Лінії й устаткування для масложирової промисловості > Охолоджувачі для макухи

Охолоджувачі для макухи ГТО 12×30

Одним з найважливіших завдань оліє-жирового виробництва є збільшити відсоток витяжки олії. Для цього використовують методи повторного пресування або екстрагування. Ось саме тут і стикаються виробники з питанням – як охолодити макуху? Макуха, що надходить з оліє-віджимного пресу, крім великого вмісту жиру, має ще й високу температуру (≈100-120ºС), що робить подальший процес екстрагування небезпечним через можливість вибуху.

Відповідь на питання – це використання високоефективного охолоджувача ГТО 12х30, який спеціально розроблений фахівцями групи для охолодження макухи, перед подальшим екстрагуванням.

1 Продуктивність*, т/г до 36
2 Поверхня охолодження, кв. м 17,0
3 Температура продукту, ºС на вході 100±5
на виході до 80±5
4 Объєм охолоджуваного продукту, що одночасно перебуває в охолоджувачі, м³ max 0.7
min 0.3
5 Номінальні витрати повітря, м³/год 12 000

 * Продуктивність вказана при вмісті жиру не більш 25%.

Макуха, або так звана «ракушка», самопливом безперервно надходить зі скребкового транспортера через поздовжнє вікно кришки 1 в охолоджувач і рівномірно розподіляється по поверхні.

Далі макуха, переміщуючись по поверхні похилих панелей 2, охолоджується потоком повітря, яке потім відводиться через повітропровід на циклон і вентилятор. Конструкція охолоджувача передбачає регулювання швидкості проходження продукту, і відповідно, коригування його температури. Для цього служать рухомі панелі 2, які можна встановлювати під різним кутом. Обладнання просте в обслуговуванні. Для ремонту транспортера і внутрішніх вузлів охолоджувача передбачені знімні панелі 3, які при необхідності можна використовувати для поліпшення надходження повітря.

Охолоджувач ГТО 12х30 може експлуатуватися в безперервному режимі, при цьому немає необхідності в спеціальному операторі для обслуговування.

Технічні характеристики обладнання на розсуд виробника можуть оновлюватися без попереднього повідомлення.


Для отримання більш докладної інформації зв’язуйтеся, будь ласка, з нашими менеджерами за телефонами: +38 (044) 451 02 31/32 або заповніть опитувальний лист і найближчим часом з Вами зв’яжуться.
image_print