ICK Group > Продукція ICK Group: заводи, лінії, обладнання, комплектуючі, запасні частини > Лінії й устаткування для виробництва комбікормів

Повнокомплектні лінії і окреме технологічне обладнання, що застосовується у виробництві гранульованих комбікормів: прес-гранулятори, охолоджувачі, подрібнювачі в крупку і інше.

ГК ICK Group під ТМ GRANTECH випускає безліч обладнання, включаючи і комбікормові лінії гранулювання кормів, і окреме технологічне обладнання для гранулювання продукту.

Прес-гранулятори серії К ТМ GRANTECH призначені для гранулювання кормів, застосовуваних при відгодівлі птиці, свиней, великої рогатої худоби, розведення хутрових звірів, риби і т.д. В якості сировини використовуються попередньо підготовлені компоненти комбікормів, преміксів, а також відходи борошномельного виробництва (висівки).


Протиточні охолоджувачі ГТО ТМ GRANTECH призначені для охолодження гранул, що надходять з прес-гранулятора.

 


Подрібнювачі ГТВ ТМ GRANTECH призначені для подрібнення гранул в крупку заданого розміру.

Просіювач гранул фракційний ГТП ТМ GRANTECH призначений для поділу крупки на певні фракції після подрібнювача гранул, а також для відділення дрібниці від якісних гранул.

Для отримання більш докладної інформації зв’язуйтеся, будь ласка, з нашими менеджерами за телефонами: +38 (044) 451 02 31/32 або заповніть опитувальний лист і найближчим часом з Вами зв’яжуться.

image_print