ICK Group > Продукція ICK Group: заводи, лінії, обладнання, комплектуючі, запасні частини > Лінії й устаткування для виробництва комбікормів > Комплектні лінії та обладнання з виробництва комбікормів

Комплектні лінії для виробництва комбікормів

Під торговою маркою Grantech, компанія ICK Group випускає гранулюван обладнання, проектує і вводить в експлуатацію комбікормові лінії й заводи, а також окреме технологічне обладнання для гранулювання сировини (біомаси). Залежно від вимог і технології, можна підібрати обладнання для різного роду господарств: спеціалізуються на великій рогатій худобі, свинях, птиці, рибі і т.д. Основна мета, яку переслідують в процесі виробництва такого обладнання, це тривалість його експлуатації і забезпечення якісних показників гранульованого корму на виході.

Фахівці нашої компанії нададуть індивідуальний підхід до кожного клієнта і з задоволенням допоможуть розробити технологію з урахуванням всіх особливостей підприємства клієнта, а також підберуть обладнання виходячи з технічного завдання і його побажань.

Сировина для гранулювання: попередньо підготовлені компоненти комбікормів, преміксів, а також відходи борошномельного виробництва (висівки).

Продуктивність: від 1,0 до 45 т/г.

Заводи (комплектні лінії) виробництва комбікормів зазвичай включають в себе:

1 – ділянка підготовки;

2 – ділянка зберігання;

3 – ділянка дозування;

4 – ділянка подрібнення;

5 – ділянка змішування;

6 – ділянка гранулювання;

7 – склад готової продукції.

Прес-гранулятори

 

 

Охолоджувачі

 

 

 

Просіювачі

 

 

 

 

Фасовка в “биг-бэги”

 

 

При виготовленні обладнання TM GRANTECH використовуються спеціальні корозійностійкі матеріали, що в свою чергу гарантує тривалість експлуатації обладнання і збереження якісних показників гранульованого продукту.

Технічні характеристики обладнання на розсуд виробника можуть оновлюватися без попереднього повідомлення.


Для отримання детальної інформації звертайтесь, будь ласка, з нашими менеджерами за телефонами: +38 (044) 451 02 31/32 або заповніть опитувальний лист і найближчим часом з Вами зв’яжеться менеджер.

image_print