ICK Group > Продукція ICK Group: заводи, лінії, обладнання, комплектуючі, запасні частини > Матриці та ролики. Інші запасні частини

ГК ICK Group виготовляє під торговою маркою GRANTECH широкий асортимент запчастин для прес-грануляторів з кільцевої матрицею, що дозволяє підібрати матрицю, обечайку ролика і інші запчастини корисних властивостей для ефективного гранулювання комбікормів, пелет, добрив. За допомогою обладнання гранулируют шрот сої, лузгу соняшника і рису; стебла і качани кукурудзи, а також інші відходи агропромислового комплексу, деревообробної галузі і т.д.

При виробництві матриць ICK Group використовує сучасні зарубіжні технології, саме з цієї причини термін їх експлуатації в кілька рази вище, ніж у інших виробників.

 Ролики, обичайки роликів

ICK Group пропонує споживачам тільки якісні і надійні запчастини з підвищеним ресурсом роботи.


ГК ICK Group здійснює ремонт і відновлення працездатності матриць і пресують роликів грануляторів, валків подрібнювачів.

Планшайби, скребки, лабіринти, матриці, ножі для зрізання гранул, ролики і обичайки роликів – це далеко не весь перелік запасних частин до грануляторів, без яких просто неможливо забезпечити стабільну і безперервну роботу прес-грануляторів марок ГТ, ОГМ-1,5 і ОГМ -0,8, ДГ-1, Б6-ДГВ, Sprout-Matador, CPM, Van Aarsen, STOLZ, Buhler, Munch, ПГ, Progress і т.д.
Для отримання більш докладної інформації зв’язуйтеся, будь ласка, з нашими менеджерами за телефонами: +38 (044) 451 02 31/32 або заповніть опитувальний лист і найближчим часом з Вами зв’яжуться.

image_print