ICK Group > Продукція ICK Group: заводи, лінії, обладнання, комплектуючі, запасні частини > Матриці та ролики. Інші запасні частини > Виробництво матриць

При виробництві матриць ICK Group використовує передові технології, щоб розробляти і виробляти матриці на рівні кращих світових виробників, які могли б задовольнити запити найвимогливіших клієнтів.

Фахівці ГК ICK Group при оцінці якості матриць враховують, в основному, такі показники:

  • марка і структура металу;
  • твердість поверхні;
  • точність геометричних розмірів і форм поверхонь;
  • метод і режим обробки;
  • шорсткість виконавчих поверхонь.

Звичайно, є деякі відмінності в конструкції матриць GRANTECH для різних типів прес-грануляторів, але всі матриці розроблені і виготовлені точно з урахуванням перероблюваного замовником продукту і забезпечують необхідну форму і розміри гранул. Потрібно відзначити, що вироблені ICK Group матриці для прес-гранулятора ГТ або матриці для прес-гранулятора ОГМ-1,5 і ОГМ-0,8; Munch або General Dies; Buhler або Mechanika Nawrocki завжди високої якості і надійні в експлуатації.

Заготовки матриць прес-гранулятора
Заготовки для матриць ТМ Grantech
Заготовки для матриць ТМ Grantech
Заготовки матриць грануляторів після токарної обробки
Заготовки матриць грануляторів після токарної обробки

На сьогоднішній день нашим підприємством виготовляються матриці з отворами від 2,0; 2,2; 2,5; 3,2; 4,0; 4,8; 5,0; 5,5; 6,0; 7,2; 7,5; 8,0; 8,5; 9,0; 9,6; 10,0 мм і більше.

Свердлильний верстат-автомат для свердління отворів в заготовках матриць
Свердлильний верстат-автомат для свердління отворів в заготовках матриць
Верстат-автомат для свердління отворів в заготовках матриць гранулятора
Верстат-автомат для свердління отворів в заготовках матриць гранулятора
Свердлильні верстати-автомати для свердління отворів в заготовках матриць
Свердлильні верстати-автомати для свердління отворів в заготовках матриць

При свердлінні матриць з діаметром отворів від 2 до 10 мм застосовується сучасне обладнання – багатошпиндельні верстати-автомати з використанням спеціальних однолезвійним свердел для глибокого свердління. Такі умови виробництва дозволяють досягти високої чистоти поверхні і точності геометричних розмірів і форм отворів.

Облицювання торця кільцевої матриці для гранулятора
Облицювання торця кільцевої матриці
Зовнішнє обточування матриць для грануляторів
Зовнішнє обточування матриці
Шліфування матриць прес-грануляторів
Шліфування матриці
Зенковка матриць прес-гранулятора
Зенковка матриці
Перевірка показників твердості матриці
Перевірка показників твердості матриці

На всіх етапах виготовлення матриці постійно і багаторазово піддаються самому ретельному контролю.

Термообробка

У 2004 році на машинобудівному заводі ГК ICK Group введена в експлуатацію вакуумна піч виробництва фірми «DEGUSSA». Дане обладнання дозволяє проводити повний цикл термічної обробки матриць та інших виробів з легованих сталей.

Модернізація вакуумної печі проводилася в 2016 році і полягала в заміні теплоізоляції камери нагріву з використанням більш прогресивних високо теплопровідні матеріалів із застосуванням молібденових елементів кріплення і впровадженні більш прогресивної системи автоматичного регулювання процесу термообробки. Це дозволило забезпечити більш широкий спектр режимів термообробки, розширити діапазон регулювання температурного режиму, що дало можливість проводити глибокий відпустку і термообробку різних матеріалів.

Термічний нагрів матриць проводиться в вакуумі, а гарт відбувається під тиском в середовищі азоту чистотою 99,999 одиниць, що виключає наявність окалини на поверхні деталей.

Закалка матриц для пресса гранулятора
Кольцевые матрицы для гранулятора со склада

Всі матриці ТМ Grantech для прес-грануляторів поставляються готовими до експлуатації.

Скачати паспорт матриці за посиланням 

Для уточнення вартості матриць і інших запасних частин зв’язуйтеся, будь ласка, з нашими менеджерами за телефонами: +38 (044) 451 02 31/32 або надішліть заявку із зазначенням контактного номера на e-mail: grantech@ick.ua і найближчим часом з Вами зв’яжеться наш менеджер.

image_print