ICK Group > Продукція ICK Group: заводи, лінії, обладнання, комплектуючі, запасні частини > Пеллетные заводы и линии “под ключ”

ГК ICK Group вже багато років проектує і вводить в експлуатацію пелетні (біопаливні) заводи і устаткування для виробництва пелет (гранул).

Виробництво пелет (гранул) – це безпечний і екологічно чистий вид палива (біопалива), який є альтернативою дров і вугілля. А коли газ став з року в рік дорожчати, то біопаливні гранули (пелети) використовують в якості альтернативного палива і його популярність неухильно зростає. При цьому, для виробництва дійсно якісних пелет потрібно не тільки сировину (відходи деревини, енергетична верба, солома зернових, лузга соняшника, гречки, стебла кукурудзи, світчграс, торф і інша енергетична біомаса), але і добре налагоджене, що працює як годинниковий механізм пелетне обладнання.

Заводи і комплектні лінії виробництва пелет

Біопаливний завод «під ключ» може включати в себе: ділянку для подрібнення і сушки сировини, механізований склад «Живе дно», ділянка грануляції (гранулятор, охолоджувач, просеиватель), ділянка для фасування готової продукції, склад для зберігання пелет. Організація виробництва гранульованого біопалива умовно ділиться на наступні стадії: передпроектна стадія; проектна стадія; комплектація, виготовлення та постачання обладнання; будівельні роботи; монтажні роботи; пуско-налагоджувальні роботи. Пелетне обладнання ціна складається з комплекту обладнання на ділянках.


Мінікомплекс ГТЛ-304Д для гранулювання

Для власників іншого виду виробництва мають відходи від основного виробництва, ми пропонуємо мінікомплексів ГТЛ-304Д для виробництва твердого гранульованого біопалива. Почніть робити тверде гранулювання біопаливо з відходів вторинної сировини, таких як тріска, тирса, лузга (горох, просо, гречка), стебел і качанів кукурудзи, соломи зернових або інші відходи рослинного походження, ми рекомендуємо їх використовувати, і отримувати від цього додаткових дохід або економити на витратах на обігрів. Розмах виробництва залежить від кількості відходів, якими Ви володієте.


Монтаж пелетного заводу. Росія.Шеф-монтаж і пусконалагоджувальні роботи пелетних ліній, заводів

ICK Group, як виробник основного технологічного обладнання для гранулювання, надає послуги з проектування пелетних і комбікормових заводів, а також окремих ділянок виробництва (ділянка підготовки, сушки, ділянку грануляції, фасування і т.д.).


Зробіть запит і наші фахівці спроектують завод або комплектну лінію виробництва пелет індивідуально для вашої потреби зв’язуйтеся, будь ласка, з нашими менеджерами за телефонами: +38 (044) 451 02 31/32 або заповніть опитувальний лист і найближчим часом з Вами зв’яжеться наш менеджер.

image_print