ICK Group > Продукція ICK Group: заводи, лінії, обладнання, комплектуючі, запасні частини > Приклади модернизації грануляторів Б6-ДГВ, ДГ-1, Е8-ПГА

Модернізований пресуючий вузол до прес-грануляторів Б6 ДГВ-, ДГ-1, Е8-ПГА.

Для гранулювання комбікормів і сухого бурякового жому на більшості заводів використовується обладнання типу Б6-ДГВ, ДГ-1, Е8-ПГА.

Проведений фахівцями ГК ICK Group аналіз конструкції стандартного пресуючого вузла, термінів експлуатації матриці (діаметром 406 мм) і роликів (діаметром 180 мм), показав можливість їх удосконалення.

Фахівці групи не тільки відновлять Ваше обладнання до його первісного робочого стану, але також внесуть значні поліпшення, які підвищать ефективність його роботи.

Основні напрями модернізації:

– усунення концентраторів напружень обумовлених конструкцією матриці (діаметр 406 мм);

– удосконалення кріплення матриці до планшайби;

– досягнення сталості поперечного перерізу матриці по всій довжині кільцевої поверхні;

– збільшення продуктивності преса за рахунок збільшення діаметра матриць і обичайок пресуючих роликів.

Приклади модернізації:

Заміна кріплення матриці до планшайби. Заміна секторів і клинів для кріплення матриці в серійному варіанті преса на суцільні катанні бандажні кільця, що значно зміцнює конструкцію вузла.

Збільшення тривалості роботи роликів і матриці. Матриця фіксується в бандажних кільцях і закріплюється болтами, за рахунок чого зусилля від пресування діє не тільки безпосередньо на ці деталі, а й частково передаються на планшайбу, створюючи більш сприятливі умови для роботи самої матриці.

Збільшення продуктивності на 20-25%. Заміна серійної матриці з внутрішнім діаметром d = 406 мм і ролики з D = 180 мм на d = 500 мм і ролики з D = 220 мм, що значно покращує умови пресування.
 
Конструкція модернізованого пресуючого вузла успішно експлуатується на більш ніж 40 підприємствах України та Росії.

image_print