ICK Group > Продукція ICK Group: заводи, лінії, обладнання, комплектуючі, запасні частини > Приклади модернізації грануляторів ГТ-500Д, ГТ-520Д, ГТ-630Д

Оновлена ​​конструкція пресуючого вузла прес-грануляторів і системи змащення ГТ-500Д, -520Д, -630Д.

Виконані істотні зміни, які позитивно позначилися на надійній та безпечній роботі прес-грануляторів.

Приклади модернізації:

Простота в експлуатації. Завдяки зміні конструкції ролика.

Збільшення терміну служби роликів і пресуючого вузла. Модернізація ролика ГТ-500Д – змінена конструкція обичайки, введені лабіринтові ущільнення, встановлені підшипники більш високої вантажопідйомності. Збільшено діаметр ексцентрикового валу ролика, що підвищило термін служби ролика більш ніж в 2 рази.

Надійність і безпека, зниження експлуатаційних витрат. У моделях прес-грануляторів ГТ-500Д, ГТ-520Д, ГТ-630Д змінена конструкція ротора і його корпусу, посилені стійки кріплення передньої плити, а також змінена її конструкція.

Можливість розміщення посилених вузлів в моделях ГТ-500Д, ГТ-520Д, ГТ-630Д. Зміни конструкції центрального вала, передньої плити, посилено кріплення.

Ми готові допомогти Вам в модернізації вашого обладнання з метою розширити існуючі технологічні можливості обладнання з мінімальними витратами.

Сервісна служба готова виїхати, щоб допомогти Вам у виборі необхідних комплектуючих і запасних частин і взяти на себе вирішення всього комплексу робіт, починаючи з оцінки стану робочих вузлів, демонтажу, модернізації, установки і введення в експлуатацію.

$nbsp;

image_print