ICK Group > Продукція ICK Group: заводи, лінії, обладнання, комплектуючі, запасні частини > Супутнє і комплектуючі > Кільцевий ТЕН

Важливою експлуатаційної характеристикою обладнання для грануляції (прес-грануляторів) є термін служби швидкозношуваних запасних частин (планшайби, ролики, матриці), а також необхідність в частій їх зміні. Тому для багатьох виробників важливе швидке проведення монтажу і демонтажу матриці і виведення прес-гранулятора на продуктивність.

Наше завдання – полегшити і прискорити роботу підприємства! Враховуючи потреби наших замовників, конструкторами ГК ICK Group, розроблено устаткування «Кільцевій ТЕН», яке використовується для нагріву планшайби перед її установкою на матрицю. Що в свою чергу прискорює зміну матриці на прес-грануляторі, скорочує час технологічного простою обладнання, збільшує термін служби планшайб.

Кільцеві ТЕНи представляють собою металеве теплоізольоване кільце, в якому вмонтовані нагрівальні елементи. Швидка установка і зняття за рахунок скоб. Можливе виготовлення будь-якої кількості нагрівачів з ізоляцією, вбудованої термопарою та іншими конструктивними і технічними особливостями згідно ТЗ замовника.

Хочете полегшити свою роботу, замовте устаткування «Кільцевій ТЕН». Необхідно тільки заповнити форму зворотного зв’язку і направити нам. У формі обов’язково вкажіть модель прес-гранулятора або основні розміри матриці (внутрішній діаметр, робоча ширина, загальна ширина). Наші фахівці в найкоротші терміни нададуть вам інформацію і комерційну пропозицію.

 

 

 

Більше інформації про устаткування «Кільцевій ТЕН» Ви також можете отримати, звернувшись в комерційний відділ за телефоном: +38 (044) 451 02 31 або e-mail: grantech@ick.ua

image_print