Група компаній ICK Group оновила пелетний завод

Замовник, власник деревообробного комбінату, поставив перед спеціалістами ГК ICK Group  задачу підвищити продуктивність підприємства з виробу пелет.

Зі слів Замовника основна необхідність змін була зумовлена: незадовільною роботою насамперед наявних на підприємстві старих грануляторів : з трьох одиниць обладнання в роботі постійно знаходились в кращому випадку дві, найчастіше – одна, в щасливі моменти справності всього обладнання  – три, але не довше, як 30 хвилин, потім один обов’язково виходив з ладу.

Отже,  була здійснена діагностика підприємства та надана пропозиція щодо поетапного виведення заводу на необхідну потужність, з підвищенням продуктивності з 1,8 до 3 т/год.

В результаті першої черги  замінено три старих прес-гранулятори на один ГТ-630Д торгівельної марки GRANTECH, а також встановлено шафу керування дільницею гранулювання.

Переваги  встановленого  прес-гранулятора ГТ-630Д:

– енергоефективність – 200 кВт встановленої потужності замість 270 кВт;

– надійність в роботі прес-гранулятора ГТ-630Д;

– економічність – зменшення витрат на запасні частини (матриці, ролики, обичайки та інше);

– простота в обслуговуванні.

Наступним етапом планується доукомплектувати підприємство з виробництва твердого біопалива дільницями: підготовки та сушки до 4,5 т/г (подрібнювач деревини, сушильний комплекс ГТСК-0,8/10), а також дільницею гранулювання до 3 т/г та брикетування  до 1 т/г.

 

image_print