ICK Group прийме участь у виставці Lisderevmash 2014, Київ

З 30 вересня по 3 жовтня ICK Group прийме участь у міжнародній виставці машин та обладнання для лісного господарства та деревообробної промисловості.

Місце проведення залишається незмінним – Київ, Міжнародний виставковий центр (станція метро Лівобережна), павільйон № 3.

У рамках виставка буде працювати спеціалізована експозиція, що присвячена технологіям та обладнання для виробництва біопалива (пелет, брикетів, енергетичної біомаси) – WoodEnergy.

ICK Group запрошує Вас відвідати стенд групи, на якому буде представлений макет біопаливного заводу з виробництва пелет з відходів деревообробки та сільськогосподарської переробки, котрий в повній мірі дає загальне представлення та розуміння про те, як може виглядати виробництва пелет. З яких дільниць та одиниць обладнання складається пелетний завод, яка площа, для його розміщення потрібна.

На відкритій площадці будемо демонструвати прес-гранулятор ГТ-630Д.

Отож, якщо Вас цікавить виробництво твердого біопалива (пелет чи брикетів) і Ви бажаєте отримати різносторонню консультацію, приходьте до нас на стенд, де наші співробітники нададуть консультації та інформацію.

Виставка працюватиме для відвідувачів:
30 вересня-02 жовтня – з 10:00 до 17:00
03 жовтня – з 10:00 до 14:30

Вхідні білети: вартість вхідного квитка – 10 грн, який можна придбати в касі павільону № 3 Міжнародного виставкового центру.

Якщо Ви зацікавленні у відвідуванні нашого стенда на виставці Lisderevmash 2014, ми надамо Вам безкоштовно вхідний білет. Для цього зв’яжіться з нашими менеджерами за телефоном: +38 (044) 451 02 32+38 (044) 451 02 32, або за e-mail: grantech@ick.ua.

image_print