ICK Group учасник вересневих виставок 2016 року, Київ, Україна

21-23 вересня 2016 року ICK Group вперше брала участь в спеціалізованій виставці України «МАСЛО ЖИРОВА ІНДУСТРІЯ 2016», що проходила на території Виставкового Центру «КиївЕкспоПлаза» (вул. Салютна, 2-Б) м. Київ.
Також, у вересні ICK Group взяла участь у головній події деревообробної галузі України – 15-й Міжнародній виставці LISDEREVMASH 2016. Виставка пройшла з 27 по 30 вересня в Міжнародному Виставковому Центрі за адресою: Україна, м.Київ, Броварський проспект, 15. Довгі роки LISDEREVMASH залишається головним місцем зустрічі фахівців лісового господарства, галузі деревообробки та виробництва меблів.
На даній виставці стенд ICK Group був обладнаний демонстраційним майданчиком, на якому фахівці компанії демонстрували прес-гранулятор ГТ-630Д ТМ GRANTECH (для виробництва твердого біопалива) Відвідувачі стенду могли на власні очі побачити роботу прес-гранулятора на холостому ходу і ознайомитися з його технічними характеристиками. В ході проведення виставки фахівцями проводилися тематичні семінари-презентації. Також, компанія ICK Group брала участь в заходах виставки в конференц-залі з презентаціями:
  • Комплексні рішення з гранулювання від ICK Group для АПК і деревообробки.
  • Нові рішення від ICK Group. Теплогенеруючі комплекси для сушіння деревини.
На проведених вересневих виставках відвідувачі могли ознайомитися не тільки із загальною діяльністю компанії ICK Group, а й отримати детальну інформацію про впроваджені технології:
  • організації безвідходного виробництва, гранулюванню проміжних продуктів на олійноекстракційних заводах і сільськогосподарських підприємствах;
  • комплексні рішення по виробництву біопалива для АПК і деревообробки;
  • теплогенеруючі комплекси ГТКТ ТМ GRANTECH;
  • виробництво комбікормів.
В ході вересневих виставок співробітниками ICK Group було проведено переговори з безліччю компаній, в тому числі зустрічі з давніми партнерами з компаній ТОВ “Сватівська олія”, ТОВ «Солома», ТОВ «Кривоозерський ККЗ», ТОВ «Грін Енерджі», ТОВ “Здоровий сон” та ін.
На зустрічах обговорювалися питання щодо модернізації виробництва, сервісного обслуговування, реалізації комплексних проектів з переробки біомаси в паливні гранули, а також обговорювалися перспективи реалізації нових проектів.

 

З фотозвітом за вересневими виставкам ви можете ознайомитися тут.

image_print