ICK-Group – учасник виставки Agro Animal Show 2019

З 19 по 21 лютого 2019 року ГК ICK Group візьме участь у міжнародній виставці ефективного тваринництва та птахівництва – Agro Animal Show 2019.

Agro Animal Show відкриває сезон участі у виставках ICK Group в 2019 році.

Цього разу  група компаній на своєму стенді представить прес-гранулятор серії ГТ-304, який застосовується для гранулювання попередньо підготовлених компонентів комбікормів, а також для виробництва грубих кормів (люцерна, солома, буряковий жом) і для грануляції відходів борошномельного виробництва (висівки, відходи млинового виробництва), відходів виробництва рослинного масла (шроти і відходи після експелера, лузга соняшника і т.п.). Також ГТ-304 використовують для виробництва біопалива (деревна тирса, льону, солома і т.п.).

Крім прес-гранулятора на своєму стенді фахівці ICK Group представлять автоматизовану on-line систему управління заводом в дії. Дана система являє собою комплексне використання електротехнічних засобів для управління технологічним процесом виготовлення гранули.

Також на стенді ICK Group будуть представлені швидко зношувальні запасні частини (матриці і ролики до прес-грануляторів).

Наші фахівці ознайомлять усіх бажаючих з конструктивними особливостями прес-гранулярів ТМ GRANTECH, розкажуть про умови сервісного обслуговування, проведуть консультації щодо основних моментів при підборі запасних частин до різних грануляторів (ГТ, ОГМ, Munch, Buhler і т.д.), нададуть необхідну інформацію про основні вимоги до умов експлуатації та обслуговування обладнання і багато іншого.

Будемо раді бачити Вас на нашому стенді і відповісти на всі Ваші запитання, обговорити Ваші проекти!

Місце проведення виставки: м. Київ, Броварський проспект, 15, (МВЦ).

Час роботи виставки:

19.02 – 20.02.2019.  | 9:00 – 16:30

21.02.2019.                | 9:00 – 15:30

image_print