Відгуки

Ми вдячні нашим клієнтам за довіру, якою ми дорожимо, адже це саме вірне підтвердження надійності та відповідальності групи компаній ICK Group, а також доказ високому професіоналізму співробітників, які здійснюють повний комплекс робіт при реалізації проектів на всіх стадіях!

Частину з них Ви можете бачити на нашій сторінці відгуків:

ПрАТ «Київ-Атлантік Україна»

ПрАТ «Київ-Атлантік Україна» в особі директора Ярошенко Володимира Володимировича висловлює вдячність співробітникам групи компаній ICK Group за багаторічне сервісне обслуговування і своєчасну поставку запасних частин на встановлені комплектні лінії для гранулювання комбікормів.

ПП “Алмаз-М”

ПП “Алмаз-М” в особі директора Демкова О.А. висловлює подяку колективу групи компаній ICK Group за взаємовигідне співробітництво і добропорядні тривалі партнерські відносини.
При виборі постачальника запасних частин для нашого обладнання керувалися основними вимогами: якість, надійність, високий і оперативний рівень сервісного обслуговування. У своєму виборі ми не помилилися, так як група компаній проявила себе, як надійний партнер по виконанню своїх зобов’язань.
Дякуємо Вам за співпрацю і сподіваємося на його плідне продовження.

ТОВ фірма «Астарта-Київ»

ТОВ фірма «Астарта-Київ» щиро вдячна співробітникам групи компаній ICK Group за професійно проведене навчання 7-8 серпня 2013 року по підвищенню кваліфікації технологічної служби цукрових заводів компанії на тему: «Підвищення ефективності аналітичних вимірів для контролю та обліку виробництва цукру» і отримані слухачами навички управління виробництвом і отримання цукру високої якості.

Міжрегіональний журнал «Аграрні Вісті»

Подячний лист вручається ГК ICK Group за професійний підхід до роботи із засобами масової інформації та плідну співпрацю в 2013 р.

ТОВ «Ізолфа Україна»

ТОВ «Ізолфа Україна» в особі директора Кирильчука Олександра Євгеновича висловлює подяку колективу групи компаній ICK Group за довготривалу та плідну співпрацю.
У 2010 році введено в експлуатацію дві лінії гранулювання ГТЛ-520Д і ГТЛ-630Д для виробництва гранул із деревини. Обладнання ТМ GRANTECH працює справно та бездоганно в цілодобовому режимі, що підтверджує правильність зробленого нами вибору.
У цьому ж році ми збільшили виробничі можливості нашого підприємства за рахунок введення в експлуатацію третьої лінії гранулювання ГТЛ-630Д .
Особливо хотілося б відзначити відмінно налагоджений сервіс та організацію технічної підтримки. Технічні спеціалісти ГК ICK Group оперативно реагують на виникаючі питання по роботі ліній, консультують з технічних питань, своєчасно здійснюють поставку запасних частин (матриць, роликів).
Бажаємо виробничих успіхів, економічного та фінансового благополуччя, зміцнення взаємин на благо наших підприємств.

«Floarea Soarelui» Societate pe Actiuni

Шановні співробітники групи компаній ICK Group! Від імені співробітників АТ «Флоаре Соалеруй» дякуємо Вам за 2-х річну співпрацю та допомогу в придбанні вашої продукції, а саме грануляторів ГТ-500 для гранулювання лузги, якість яких знаходиться на найвищому рівні.
Окремо хотілося б висловити подяку за якість та своєчасну поставку швидко зношуючих запчастин матриць і роликів для прес- грануляторів.
Колектив АТ «Флоаре Соарелуй» вітає Вас зі святом Святої Пасхи та бажає Вам подальших успіхів у бізнесі і процвітання.

Акціонерне товариство з обмеженою відповідальністю «КИЇВ-АТЛАНТИК УКРАЇНА»

АТ «КИЇВ-АТЛАНТИК УКРАЇНА» дякує Вам за обладнання, яке було придбано для виробництва комбікормів АТ «КАУ» в м. Миронівка в 2008 році. За рік експлуатації гранулятора ГТ-630 та подрібнювача гранул у нас не виникло ні однієї проблеми.
Керівництво АТ «КАУ» дякує Вам та сподівається на подальшу співпрацю.

ТОВ «СФ «Агроукрптаха»

ТОВ «СФ «Агроукрптаха» експлуатує два прес-гранулятора ГТ-420 з грудня 2007 року. За цей період перероблено 27 тис. тонн кормів. У гарантійний період на пресі № 2 потрібна була заміна маслостанції.
Під час експлуатації технічних несправностей не виникло.
Слабким місцем виробу вважаємо кріплення пресуючої секції (трудомістка установка і щозмінна підтяжка кріплень). Для поліпшення підготовки кормосуміші до гранулювання подачу пари змонтували безпосередньо в змішувач.

ВАТ «Пінський комбінат хлібопродуктів»

ПОДЯЧНИЙ ЛИСТ

Шановний Юрій Олександрович,
від імені співробітників ВАТ «Пінський комбінат хлібопродуктів» дякуємо колективу групи компаній ІСК Group і Вам особисто за поставку високоякісного обладнання TM GRANTECH для гранулювання комбікормів.
Завдяки злагодженій роботі спеціалістів ГК ICK Group успішно був виконаний шефмонтаж, навчання персоналу та введення в експлуатацію двох ліній гранулювання.
У 2011 році, при введенні в експлуатацію 2-ї лінії гранулювання, Вашими спеціалістами була також модернізована система автоматики на лінії, яка була змонтована та введена в 2010 році, що мінімізувало людський фактор в ході експлуатації.
Протягом усього терміну експлуатації, обладнання показало себе як надійне і якісне, що дозволило нам знизити енерговитрати, підвищити обсяги виробництва і якість продукції, що випускається.
Надання сервісної підтримки і постачання високоякісних швидкозношуваних запасних частин (матриць, роликів) дозволило нашому підприємству без збою виконувати намічені нами виробничі плани.
Щиро бажаємо Вашим компаніям процвітання та подальших успіхів у реалізації нових проектів.

ВАТ «Істра-хлібопродукт»

На наше підприємство ВАТ «Істра-Хлібопродукт» в 2008 році була здійснена поставка двох ліній гранулювання кормів ГТЛ-520 TM GRANTECH. Представники групи компаній ICK Group оперативно і якісно виконали шефмонтажні та пусконалагоджувальні роботи, навчання персоналу безпечним методом експлуатації обладнання.
Хотілося б відзначити, що протягом усього терміну експлуатації, обладнання показало себе як надійне і якісне, працює справно і без нарікань, що дозволило нам знизити витрати на обслуговування. Підвищити обсяг випуску продукції, збільшити обсяг реалізації і розширити ринки збуту.
За період нашої співпраці група компаній зарекомендувала себе надійним партнером, що йде назустріч всім побажанням замовника.
Співпраця не обмежилася постачанням обладнання. Продовжилося в області сервісного обслуговування ліній гранулювання, а зокрема рекомендацій щодо вдосконалення робіт ліній, а також постачання швидкозношуваних запасних частин – матриць, роликів.
У зв’язку з цим, висловлюємо подяку за високу якість поставленої продукції і своєчасний сервіс.

Республіканське виробничо-торговельне унітарне підприємство «БЕЛАРУСЬТОРГ»

ЛИСТ ПОДЯКИ
Цим листом Державне підприємство «Беларусьторг» висловлює глибоку вдячність і подяку групі компаній ICK Group за професіоналізм і чіткість виконання зобов’язань. Протягом всього періоду співпраці Ваша компанія проявила себе як професійний і сумлінний партнер.
Хороший сервіс, постачання запасних частин, гнучка цінова політика роблять продукцію TM GRANTECH привабливою і конкурентоспроможною при здійсненні найрізноманітніших проектів.
Щиро бажаємо Вашій компанії процвітання та подальших успіхів у реалізації нових проектів. Сподіваємося на подальшу взаємовигідну співпрацю.

АГРАРНІ ВІСТІ ФЕДЕРАЛЬНИЙ ЖУРНАЛ ПРО РЕГІОНАЛЬНУ ЕКОНОМІКУ АПК

Видавничий дім «Аграрні вісті» висловлює вдячність і подяку за плідну співпрацю у 2011 році ГК ICK Group. Завдяки ефективному управлінню, професіоналізму трудового колективу і взаємодії з надійними партнерами Ваше підприємство впевнено йде вперед, успішно долаючи труднощі і виклики часу.
Бажаємо Вам постійного зростання і процвітання!

ВАТ «Переяслівський ЄКХП»

ВАТ «Переяслівський експериментальний комбінат хлібопродуктів» висловлює глибоку вдячність і подяку ГК ICK Group за постачання двох ліній гранулювання кормів ГТЛ-520 TM GRANTECH і необхідних запасних частин (матриць, роликів і т.д.).
Для нашої компанії вкрай важливо, щоб все обладнання підприємства працювало безперебійно і бездоганно, що підтвердила перша поставлена лінія ГТЛ-520, введена в експлуатацію в 2007 році. Тому в 2010 році, при збільшенні виробничих потужностей підприємства, було здійснено постачання другої аналогічної лінії. При цьому шефмонтажні та пусконалагоджувальні роботи були виконані оперативно і якісно.
Компанії ICK Group довели, що можуть надавати послуги на високому рівні, а обладнання TM GRANTECH відповідає європейським стандартам якості.

ДП «ЕКСПО ЛАЙН»

ДП «ЕКСПО ЛАЙН» висловлює щиру вдячність групі компаній ICK Group за співробітництво з облаштуванням виставкового стенду на виставці «ЛісДеревМаш 2013».
Ми пишаємося, що співпрацюємо з групою і сподіваємось, що наші ділові стосунки будуть завжди взаємоцікавими, міцними та стабільними.

image_print