Менеджер по проектам у відділ упарвління комплексними проектами

Основними сферами діяльності групи компаній ICK Group є біоенергетика, олійно-жирова, комбікормова, цукрова і ряд інших галузей промисловості. При цьому, розробка, виготовлення та впровадження апаратурно-технологічних комплексів по виробництву і застосуванню альтернативних видів палива розглядаються, як пріоритетні напрямки розвитку ГК ICK Group. У відділ управління комплексними проектами оголошується конкурс на вакансію менеджера по проектам.

Основні завдання:

– Ведення та реалізація комплексних проектів: комплектація обладнанням на базі технічних рішень, підготовка комерційних пропозицій, узгодження технічних завдань, узгодження договорів, супровід проекту, складання таймингов і звітів, планування в реалізації проектів.

– Робота з Замовником: участь в переговорах, збір вихідних даних, освоєння нових ринків, просування нових проектно-технічних напрямків, розширення клієнтської бази, об’їзди по регіонах, вивчення ринків, відрядження.

– Робота з Постачальниками: підготовка запитів, уточнення технічних характеристик обладнання, розміщення замовлень на покупний обладнання, укладення договорів, контроль поставок, пошук альтернативних постачальників.

– Взаємодія з виробничим підприємством групи: розміщення замовлення на основне технологічне обладнання та системи управління, контроль виготовлення, контроль комплектності замовлення.

– Взаємодія з компаніями перевізниками: організація перевезень на базі компаній партнерів, контроль поставок і зберігання обладнання.

– Взаємодія з відділом маркетингу і реклами: підготовка інформації по реалізованих проектах, новинні замітки, участь в складанні рекламних матеріалів і написанні статей, підготовка презентацій, відвідування виставок, конференцій.

Вимоги, знання, особисті якості:

 • Вища освіта (магістр, спеціаліст).
 • Досвід управління проектами у виробничій сфері (альтернативній енергетиці) – не менше 2 років.
 • Знання іноземних мов: бажано англійська.
 • Знання оргтехніки і основних офісних програм (основні програмні продукти Microsoft Office), робота в Terrasoft (в інших CRM-системах), базові навички роботи в технічних програмах – AutoCAD, Компас 3D, Solid Works.
 • Уважність, відповідальність, пунктуальність, активна життєва позиція, здатність до самоорганізації і розстановці пріоритетів в робочому процесі,
 • комунікабельність, висока працездатність, вміння продавати і викликати прихильність до себе.

Ми пропонуємо:

 1. Стабільну роботу в динамічно розвивається з більш ніж 20-річним досвідом роботи.
 2. Високий рівень заробітної плати на основі мотиваційної системи.
 3. Корпоративний мобільний зв’язок.
 4. Можливість використання корпоративного автотранспорту або компенсація за використання власного.
 5. Комфортний сучасний офіс біля станції метро (до 200 метрів).

Резюме просимо надсилати електронною поштою: 

hr@ick.ua (в темі листа обов’язково вказувати бажану посаду).

image_print