Подрібнювач соломи ГТІС – важливе і необхідне доповнення пелетного заводу.

Не так давно в лінійку основного обладнання ТМ Грантех увійшов Подрібнювач соломи ГТІС. Обладнання вже використовується на одному з пелетних заводів в Миколаївській області. Подрібнювач успішно пройшов випробування і виведений на задекларовану потужність.

Підприємство виробляє паливні гранули з усіх видів соломи (зернових, бобових, рапсу), сіна люцерни, стебел кукурудзи і т.д. Подрібнювач соломи, в даному випадку, є важливим і необхідним доповненням у підготовці сировини перед гранулюванням.

Також отриману фракцію широко використовують, як подрібнену біомасу для отримання теплової енергії при спалюванні, при виробництві компосту в господарствах по вирощуванню грибів, в якості добавки до корму, підстилки для сільськогосподарських тварин і т.д.

Однією з переваг подрібнювача є те, що він подрібнює тюки циліндричної та, за наявності додаткового пристрою, прямокутної форми. Подаються тюки з допомогою конвеєра/столу подачі.

Конвеєр дозволяє безперервно завантажувати тюки, які по черзі поміщаються в барабан, що збільшує продуктивність, значно полегшує процес виробництва січки, а також забезпечує безпечну експлуатацію обладнання, так як барабан, який обертається, знаходиться далеко від обслуговуючого персоналу.

Більш детальну інформацію о подрібнюваче соломи, Ви можете дізнатися у наших менеджерів.

Чекаємо Ваших заявок на e-mail: grantech@ick.ua або дзвоніть нам за тел .: +38 (044) 331-28-10.

image_print