Котли – Ligna 2015

З 11 по 15 травня 2015 в Ганновері відбулася одна з значних виставок деревообробної промисловості LIGNA 2015, яка збирає представників цієї галузі зі всього світу.

LIGNA 2015 була насичена експозиціями різної тематики, широкою програмою та відвідувальною аудиторією. Це свідчить про те, що в даній галузі і учасники і відвідувачі прагнуть до вдосконалення процесів та застосування нових технологій.

Зі свого боку організатори виставки гнучко підходять до розширення тематики та географії учасників, що дозволяє підтримувати на ринку здорову конкуренцію і представляти найкращі продукти та розробки, виводити на ринок нові пропозиції.

Наш партнер, компанія Ventil в цьому році представила свою розробку – водонагрівальні котли. Котли Ventil CVT-S успішно застосовуються для обігріву промислових приміщень, адміністративних будівель, тваринницьких ферм, тепличних господарств. Також на своєму стенді наші партнери представили продукти ICK Group (обладнання для сушки та виготовлення енергетичної біомаси і гранульованого біотоплива).

Інформацію про котли Ventil CVT-S, пелетні лінії і заводи ТМ GRANTECH ви можете отримати, відвідавши стенд ICK Group під час виставки «Агро 2015» (3-6 червня 2015, Експоцентр України, розділ «Біотопливо» – відкрита площадка біля пав. №1).

image_print