Налагоджено виробництво твердопаливних котлів ТМ GRANTECH

Сьогодні Україна з газом! А завтра життя покаже… Можлива нестабільність в поставках газу та цінова політика змушує багатьох аграріїв і промисловців переглянути своє ставлення до впровадження технологій заміщення газу твердопаливними джерелами енергії. Крім цього для багатьох виробників витрати на газ становлять від 5 до 30% в собівартості продукції.
Враховуючи потребу українських виробників в скороченні використання газу на технологічні потреби та опалення, фахівцями ГК ICK Group розроблені твердопаливні піролізний котели тепловою потужністю від 10 до 50 кВт, і налагоджено виробництво під торговою маркою Grantech.
Твердопаливний котел потужністю 21 кВт запущений у жовтні 2014 року на одному з машинобудівних заводів Київської області, де вже опалюється 240 м.кв. виробничих площ. Найближчим часом планується встановити і запустити ще 2 котла, що дозволить забезпечити теплом 100% виробничих площ заводу. Введення в експлуатацію даних котлів економісти оцінюють зниженням витрат на теплоносії більш ніж в 2 рази.
Установка та монтаж усіх систем, а також запуск у експлуатацію твердопаливного піролізного котла ТМ Grantech були виконані фахівцями ГК ICK Group. Як паливо для даного котла типу ГТКП використовуються кускові відходи, а також допускається використання пелет, тріски, зерна, кукурудзи.
Крім цього котли ГТКП можуть використовуватись і для опалення приватних житлових будинків. На сьогоднішній день твердопаливний котел ТМ Grantech тепловою потужністю 20 кВт вже використовується для опалення житлового котеджу в Київській області.
Більше інформації про котли ТМ GRANTECH можна дізнатися на нашому стенді на виставці «Незалежна Теплоенергетика 2014».
image_print