Підвищення ефективності роботи ТОВ «ПК« Зоря Поділля »(Гайсинський сз), Вінницька обл.

26 – 28 липня в Гайсині по взаємно узгодженої програми проведені навчальні консультації для інженерно-технічної служби та фахівців провідних станцій цукрового заводу ТОВ «ПК «Зоря Поділля».

26 – 28 липня в Гайсині по взаємно узгодженої програми проведені навчальні консультації для інженерно-технічної служби та фахівців провідних станцій цукрового заводу ТОВ «ПК« Зоря Поділля ».

Було проведено щорічний аналіз якості сировини на відповідність вимогам технології Продовольчої компанії «Зоря Поділля» та отримані рекомендації по зберіганню і переробці.

Консультації проводили литвинівських Л.А, Трефилова Е.Й., Олефіренко Д.Н. і на прохання заводу викладач Сумського державного університету, завідувач кафедрою гідроаеродинаміки Котенко Олександр Іванович. На семінарі розглядалася дуже актуальна тема щодо забезпечення ефективної роботи насосного обладнання, також проводився майстер – клас по перевірці якості ремонту окремих видів обладнання, що викликало підвищений інтерес у слухачів.

Шляхи підвищення якості продукції до європейського рівня, аналіз сировини поточного року оцінка технологічності – теми для подальшої співпраці з заводами Продовольчої компанії «Зоря Поділля».

image_print