Підвищення кваліфікації фахівців ТОВ «Юкрейніан Шугар Компані»


З ініціативи фахівців цукрового заводу ТОВ «Юкрейніан Шугар Компані» (ЮШК) з 16 серпня 20 Типово проведені консультації для фахівців ЮШК. Програма занять була повністю складена з урахуванням побажань фахівців заводу.

Слухачів цікавили питання підвищення технологічності сировини, проблеми переробки цукрових буряків різної якості. Темі вибору оптимальних умов на кожному етапі очищення соку і можливі помилки лабораторних вимірювань була присвячена презентація Бойко Тетяни Микитівни. Вона вміло об’єднала досвід наукової, лабораторної та практичної роботи, набутий при безпосередній участі в модернізації очищення багатьох заводів.

У лабораторії Управління ГК ICK Group перед закупівлею вапнякового каменю виконаний аналіз чотирьох проб різних постачальників на відповідність стандарту цукрової промисловості і був обраний кращий.

Як ніколи актуальні питання економії паливно-енергетичних ресурсів та технологічні можливості зниження неврахованих втрат цукру і підвищення ефективності виробництва.

Цукровий завод ТОВ «Юкрейніан Шугар Компані» – одне з підприємств, в яке вкладаються солідні інвестиції глобальний холдинг ED & F Man. Після тривалого простою підприємство відновлює свою колишню потужність, капітально модернізує своє обладнання, схему, і реанімує свою зону бурякосіяння, вносячи елементи новизни
Єдине підприємство в Україні, яке переробляє, в тому числі, поливну буряк.

Колектив молодий, відрадно, що є прагнення до знань, підвищення рівня практичних навичок.
Робота співробітників ГК ICK Group отримала позитивні відгуки від підприємства ЮШК, і сторони висловили надію на подальшу співпрацю.

image_print