Запрошуємо на виставку АГРО-2016

ICK Group – виробник обладнання торгової марки GRANTECH запрошує відвідати Міжнародну агропромислову виставку-ярмарку «АГРО-2016», яка відбудеться з 8 по 11 червня 2016 на території Національного комплексу «Експоцентр Україна». Тематика виставки охоплює всі направки діяльності АПК, і по традиції останніх років тематика «Біопаливо» виділено в окремий напрям, де буде розташований наш стенд.

На стенді ми представимо прес-гранулятор ГТ-630Д, призначений для гранулювання соломи зернових, лушпиння соняшника, відходів кукурудзи та іншої рослинної біомаси. Також Ви зможете більш детально дізнатись про другі види обладнання, що випускається: сушильні комплекси для біомаси, дробарка, подрібнювач соломи, охолоджувач гранул, просіювач, мінікомплекс ГТЛ-304Д, провести ефективні переговори про поставку обладнання і якісних запасних частин торгової марки GRANTECH.

Крім цього на стенді буде представлено макет пелетного заводу, на прикладі якого спеціалісти ICK Group нададуть консультацію по основним принципам організації біопаливного виробництва. Розкажуть про правила експлуатації та підбір запасних частин.

Також на стенді будуть представлені запасні частини: матриці, ролики, обечайки.

Місце проведення виставки: м. Київ, НВЦ «Експоцентр України» (ВДНГ). Наш стенд буде знаходитись на відкритій площадці біля пав. №1 в розділі «Біопаливо».

image_print