Пусконалагоджувальні роботи комбікормової лінії ТМ GRANTECH

Нещодавно спеціалісти сервісної служби ICK Group провели пусконалагоджувальні роботи комбікормової лінії ТМ GRANTECH у одного із наших замовників.

Механіки сервісної служби провели огляд обладнання на правильність виконання монтажних робіт. Групою електриків ICK Group була проведена перевірка на належне підключення та фазування електродвигунів та монтаж електричної шафи. В свою чергу фахівці з програмування виконали перевірку і тестування електричної шафи для управління лінією.

Після чого спеціалісти ICK Group провели запуск обладнання на холостому ходу в режимі «Налагодження» і в режимі «Робота». Визначивши безперебійну роботу обладнання на лінію подали сировину і здійснили запуск обладнання під навантаженням. В ході роботи лінії під навантаженням, фахівці сервісної служби налаштували обладнання належним чином і отримали гранули відповідної якості, згідно рецептів замовника. Також фахівці сервісної служби надали свої рекомендації, щодо подальшої ефективної експлуатації обладнання ТМ GRANTECH та провели навчання персоналу по роботі на лінії. В подальшому консультаційні роботи можуть здійснюватися в телефонному режимі.

 

image_print