Референція

За більш ніж 25-річну історію своєї діяльності група компаній ICK Group зарекомендувала себе, в першу чергу, як надійний і компетентний партнер, що пропонує конкурентно – здатну продукцію та послуги .

Накопичений досвід і високий професіоналізм наших фахівців дозволяє надавати послуги високої якості на всіх стадіях реалізації проектів.
У період з 1993 по 2018 роки було реалізовано більше 430 проектів в 19 країнах Європи та Азії за наступними галузями промисловості: цукрова; комбікормова; біоенергетична; масложирова; спиртова; хімічна.

Діяльність групи компаній ICK Group підпорядкована задоволенню потреб ринку в цілому і кожного клієнта окремо, бо задоволений і успішний клієнт – це сильна основа для майбутнього компанії.

Пропонуємо Вам також ознайомитися з відгуками наших клієнтів і партнерів.

Звертаємо увагу, що необхідно надавати коректні дані при подачі заявки на отримання доступу до розділу референції. ГК ICK Group має право не надати доступ до референції на свій розсуд без пояснення причин. Відмова у наданні логіна і пароля буде направлений за вказаною в заявці адресою.

image_print