Свято Футболу!

   

     У неділю, 2 вересня, в смт. Гребінки Київської області відбувся турнір, присвячений пам’яті  видатного українського футболіста, тренера і функціонера Сергія Анатолійовича Богачика (1939-2015рр), який довгий час  був старшим тренером КТІХП та начальником  команди Динамо-2 (Київ). Основним організатором і спонсором турніру виступили  ГК “ICK GROUP”.

Змагання пройшли в дружній і теплій атмосфері з неабияким спортивним інтересом, де ветерани Динамо (Київ) посіли перше місце на турнірі, а ветерани КТІХП стали другими.

 Третє місце між собою розіграли ветерани Grantech (Гребінки) і ветерани м. Обухів, де перемогуздобула команда ветеранів Grantech(Гребінки).

     Призи переможцю та учасникам вручали  легенда Київського Динамо Крощенко А.М. та дружина С.А. Богачика Светлана Петрівна.

Після церемонії нагородження всі присутні мали змогу поспілкуватися в неформальній обстановці та теплими словами згадати видатну людину Сергія Анатолійовича Богачика.

http://www.fcdynamo.kiev.ua/ru/allnews/news/u_grebinkakh_veterani_dinamo_peremogli_na_turniri_pamyati_sergiya_bogachika/

Спільна командна гра залишила безліч позитивних вражень та емоцій, а  організатори  і учасники змагань висловили бажання зробити турнір традиційним. Дату та час проведення турніру буде повідомлено пізніше, слідкуйте за новинами на нашому сайті.

image_print