Участь ICK Group в олійно-жировій конференції, м Київ, Україна

30-31 травня 2017 року ICK Group взяла участь у Х міжнародній науково-практичній конференції “Олійно-жирової галузі: ТЕХНОЛОГІЇ І РИНОК”, яка відбулась у Києві, Україна. На конференцію для ефективної взаємодії були запрошені професіонали науки, виробництва і бізнесу масложирової галузі.

У конференції зі свої доповідями взяли участь представники інжинірингових компаній і розробники нових технологій; технічний персонал олійно-жирових підприємств; виробники та постачальники обладнання для харчової та масложирової промисловості; і так далі.

Конференція пройшла динамічно і наситила сучасної професійної інформацією своїх учасників, до 200 чоловік.

Доповідачем від ICK Group виступив комерційний директор Голубничий Роман Вікторович. У своєму виступі він окреслив, що група компаній ICK Group займається постачанням обладнання TM GRANTECH для гранулювання проміжних продуктів і відходів масложирової промисловості, застосовуючи технологію гранулювання перед екстракцією для підвищення ефективності екстрагування; технологію гранулювання шроту для отримання високоліквідної продукту; технологію гранулювання лушпиння соняшника з додаванням органічного сміття для утилізації відходів і отримання високоліквідної продукту.

Також в презентації були представлені підприємства масложирової галузі, де впроваджені наші технології: на ВАТ «Мелітопольський олійноекстракційний завод» (ГТЛ-520, сировина: макуха соняшнику, ГТЛ-630Д, сировину: шрот соняшнику, ГТЛ-630Д, сировину: лузга соняшника), ПрАТ “АДМ Іллічівськ” (ГТЛ-800Д, сировину: лузга соняшника).

Учасники конференції змогли отримати відповіді на всі питання, що цікавлять, обмінятися досвідом і власними розробками, отримати нові контакти і домовитися про співпрацю.

image_print