Участь у міжнародній конференції «Олійножирова галузь: технології та ринок»

конференціяВ період з 14-15 травня 2019 р. в Києві проходила міжнародна конференція «Олійноожирова галузь: технології і ринок», в якій взяли участь близько 130 фахівців з понад 80 компаній і організацій України, Білорусі, Бельгії, Данії, Італії, Нідерландів, Польщі та Чехії.

Пленарна частина конференції включала в себе п’ять спеціалізованих сесій, в рамках яких було представлено понад 20 доповідей на різні теми від тенденцій олійного ринку і до якості сировини готової продукції. З доповіддю виступив і комерційний директор групи компаній ICK Group, Голубничий Р. В.

Роман Вікторович розповів про технології гранулювання відходів і проміжних продуктів олійножирової промисловості, особливості технологій переробки та про переваги та вигоди для компаній, у яких впроваджені дані технології.

Крім пленарної частини, в рамках конференції працювала DEMO-зона, що складалась з 16 експозицій, серед яких була представлена ​​і експозиція ICK Group. Тут усі охочі мали змогу ознайомитись з продукцією ICK Group і отримати додаткову інформацію по грануляції продуктів олійножирової галузі.

Учасники конференції відзначили високу її продуктивність в контексті можливості комунікації, а також отримання важливої ​​та ціної інформації по всім ключевим питанням.

image_print