Участь в семінарі виробників цукру «Клуб технологів»


26 – 27 травня 2016 року в Мінську, Республіка Білорусь , відбувся технологічний семінар виробників цукру Митного союзу «Клуб технологів».

У семінарі взяли участь понад 230 фахівців цукрових заводів і керуючих компаній, представники науки і професійних асоціацій, концернів і компаній що працюють на ринку цукру. Учасники приїхали з різних країн Євразійського економічного союзу і України.

Сесійні дні охопили різні тематичні напрямки, а саме, перший день сесії був присвячений “Досвід роботи цукрових заводів у виробничому сезоні 2016 / 2016р.”, на другий день “Модернізація і інтенсифікація технологічних процесів виробництва” і третій день “Технологічні допоміжні засоби – шляхи вирішення технологічних задач цукрових заводів”.

Від ГК ICK Group в семінарі технологів брала участь завідуюча технологічним відділом Людмила Олександрівна Литвиновська, і в колі колег ділилася досвідом роботи з фахівцями інших країн за оцінкою технологічності буряків, оптимізації процесів з урахуванням якості сировини, шляхами визначення резервів виробництва. Більш ніж 23-х річний досвід роботи компанії на ринку цукру в черговий раз отримав заслужене визнання.

Рулони пресованого жому вагою 1-1,2 тонни .В результаті зустрічей намітилися певні теми подальшої співпраці з підприємствами різних держав на взаємовигідній основі. Не менш цікавою в рамках конференції була поїздка на ВАТ «Городейський цукровий комбінат», давнього партнера компанії, традиційно розширює асортимент продукції, що випускається. Присутнім був показаний майстер-клас по рулонізаціі пресованого жому. Рулони герметично упакованого , пресованого до змісту сухих речовин жому 24- 25 % і вагою 1-1,2 тонни – товар високої якості для тваринництва і як вихід із ситуації для заводів , у яких « вузьким » місцем є жомові ями . Крім того , цей процес покращує екологічну обстановку на підприємстві . Учасники відвідали автоматичну лінію рулонізаціі пресованого жому. Матеріали Клубу технологів були традиційно презентовані заводам-партнерам ГК ICK Group.

image_print