Участь у виставці LISDEREVMASH 2018

З 25 по 28 вересня 2018 року ГК ICK Group візьме участь у головній виставці по деревообробці в Україні – LISDEREVMASH 2018.

LISDEREVMASH одна із значущих виставок деревообробної галузі в Україні. Експозиції виставки будуть розподілені між тематичними напрямками: Wood Machinery, Wood Product, Furnitech, Wood Energy.

Wood Energy – отримання енергії з деревини-  напрямок, який одержав широкий розвиток в Україні. В рамках даної експозиції учасники представлять технології та обладнання для переробки біомаси (відходи деревообробки, солома, стебла кукурудзи), виробництва пелет, брикетів, деревного вугілля, а також котельне обладнання, що працюють на цих видах палива. ICK Group на своєму стенді представить інформацію про нові послуги та обладнання, що випускається.

Для демонстрації продукції ГК ICK Group, а саме, комплексних проектів, обладнання ТМ GRANTECH – на стенді буде продемонстровано макет заводу по виробництву гранульованого біопалива з біомаси (пеллет). На базі макета фахівці ГК ICK Group ознайомлять відвідувачів, як забезпечується виконання всіх стадій проекту з організації виробництва пелет для більшості підприємств різних галузей промисловості від передпроектного обстеження до введення комплексів в експлуатацію.

Крім того, ми представимо дробарку молоткову ГТДРМ, швидкозношувані запасні частини до грануляторів (матриці і ролики до грануляторів).

Наші фахівці ознайомлять усіх бажаючих з конструктивними особливостями грануляторів з кільцевої матрицею, проведуть консультації щодо основних моментів при підборі запасних частин до різних грануляторів (ГТ, ОГМ, Münch, Bühler і т.д.), розкажуть про основні вимоги до умов експлуатації та обслуговування обладнання і багато іншого.

Місце проведення виставки: м.Київ, Броварський проспект, 15, пав. №3

Час роботи виставки:

25 – 27.09.18. | 10:00 – 18:00

28.09.18. | 10:00 – 15:30

Будемо раді бачити Вас на нашому стенді та відповісти на всі Ваші запитання, обговорити Ваші проекти!

image_print