Напередодні посівної кампанії цукрових буряків.

Наближається термін посівної кампанії. За ініціативою керівництва цукрового заводу ТОВ «Призма -14» в офісі заводу 16.02.2016 року в с. Кашперівка проведено семінар на тему «Резерви підвищення ефективності бурякоцукрового комплексу».

Семінару передували відвідини кращих заводів країн митного союзу ВАТ «Слуцький цукрорафінадний комбінат» і ВАТ «Городейський цукровий комбінат» групою фахівців ТОВ «Призми-14». Відвідування білоруських заводів в сезон виробництва по переробці буряків врожаю 2015 року була організовано групою компаній ICK Group з якою, їх пов’язує давня співпраця.

ВАТ «Городейський цукровий комбінат» виробляє більше 26 видів продукції. Екскурсантів зацікавив підхід до оцінки якості заготовленої сировини, високий технічний рівень організації виробництва, лінії по упаковці широкого асортименту цукрової продукції європейського рівня, допоміжні цехи по виробництву мішкотари, сокових і овочевих консервів. Кожен із заводів Республіки Білорусь переробляє близько мільйона тонн буряків. Червоною ниткою звучало: головне – вирощувати і переробляти сировину високих технологічних якостей.

У семінарі взяли участь директори корпорацій і відділень сільськогосподарських підприємств, очолюваних генеральним директором Каплун Н.С., постачальників буряків на ТОВ «Призма-14».

Семінар провела завідуюча технологічним відділом ГК ICK Group Литвіновська Л.А. На семінарі були розглянуті дуже важливі питання: підготовка грунту, якість бурякового насіння, місце буряка в сівозміні, забезпечення рослин необхідним харчуванням в період вегетації, позакореневе підживлення, хвороби буряків. Обговорювалося досвід білоруських партнерів, не випадково, багато років поспіль вони возили на аналіз буряк в лабораторію групи компаній ICK Group, щоб розібратися в її технологічності, отримати рекомендації щодо термінів збирання, зберігання і по режимам її переробки, а також визначити резерви при переробці. Коефіцієнт заводу, як і інші показники роботи, залежать від технологічності буряків.

Учасники семінару в презентації семінару побачили багато відмінностей від свого стилю в роботі. В ході дискусії з’ясували, що резерви підвищення ефективності у ТОВ «Призма-14» є і багато в чому вони залежать від буряківництва.

image_print