Виставка “Ka pasesi … 2017” – місце зустрічі ICK Group на литовському ринку

Запрошуємо відвідати наш стенд у павільйоні Nr3 (3P) KP17 на 22-й міжнародній сільськогосподарській виставці “Ka pasesi … 2017”.

Виставка пройде навесні з 30 березня по 1 квітня 2017 року литовському місті Каунасі на території Університету Александраса Стулгінскіса (Aleksandras Stulginskis University) Парк Сільськогосподарської Науки і Технології Віргініюс Венскутоніс (Virginijus Venskutonis), Литовська Респкбліка.
 
«laquo;Ka pasesi … 2017» є майданчиком для зустрічей ICK Group зі своїми постійними клієнтами і потенційними покупцями з Литви та сусідніх країн, де наші фахівці зможуть поділитися більше 20-ти річним досвідом в розробці і реалізації проектів «під ключ» в біопаливної, комбікормової і ряді інших галузей.
 
На стенді ICK Group Ви зможете поспілкуватися з нашими фахівцями і отримати консультацію про те, чому варто приділити увагу, якщо ви вирішили зайнятися виробництвом комбікормів або біопалива (пеллет). Як правильно оцінити необхідні вкладення і як вибрати надійного постачальника обладнання, на що слід звернути увагу при підготовці сировини до процесу грануляції або брикетування, і багато іншого.
 
Виставка відкрита для відвідувачів:
 
 30.03 – 01.01.2017г     :       9.00 – 17.00
 
Місце проведення виставки: Університет Александрас Стулгінскіс, Університет 8A, Академія, LT-53361 Каунас район, Литовська Республіка. Виставка і заходи є безкоштовними.

 

Ми сподіваємося на Ваш інтерес і будемо чекати на виставці!

image_print