Запущено пелетний завод, що переробляє відходи деревини

Представляємо один з останніх реалізованих проектів ГК ICK Group – завод з виробництва паливних гранул (пелет) з відходів деревообробної галузі продуктивністю до 5 т/годину в Ульянівській області, РФ.

Після підписання Договору та уточнення технічного завдання проектна команда ГК ICK Group приступила до роботи. Результатом цієї праці є технологічна схема та 3-D концепція майбутнього виробництва, компонувальне рішення.

Реалізація наступних етапів полягала у виготовленні основного технологічного обладнання (що випускається ICK Group під торгівельною маркою GRANTECH) та комплектуванні допоміжним обладнанням.

Відгрузка згідно погодженних з Замовником строків та умов Договору. Приймання обладнання Замовником на монтажній площадці майбутнього виробництва. Підготовка до монтажних робіт.

Монтаж обладнання TM GRANTECH на об’єкті Замовника.

Підготовча ділянка укомплектована бункером “живе дно”, сушильним комплексом ГТСК-1,4/10, дробарками та іншим необхідним допоміжним обладнанням.

На дільниці гранулювання встановлено обладнання (два прес-гранулятори ГТ-630Д, охолоджувач гранул ГТО-19х19, просіювач ГТП-10) що в повній мірі забезпечує задану проектну продуктивність.
Довідка:
Група компаній ICK Group бере на себе рішення всього комплексу послуг та робіт при організації виробнитва пеллет та брикетів, починаючи від розробки проектної документації, підбору обладнання (основного та допоміжного); виконання будівельно-монтажних робіт, виготовлення основного технологічного обладнання та закінчуючи установкою обладнання та впровадженні технології на підприємстві Замовника. Крім цього, ми навчаємо спеціалістів та надаємо технічні консультації, виконуємо сервісне обслуговування.

 

У рамках договору на сервісне обслуговування ГК ICK Group виконує роботи з діагностики систем та вузлів технологічного комплексу, проводить планово-попереджувальні роботи, забезпечує виготовлення та поставку швидкозношуваних запасних частин (матриць, роликів, планшайб та ін.). При умові підписання довгострокового сервісного договору виконується оперативка поставка запасних частин замовнику за погодженним графіком.

 

Щоб отримати більше інформаціі про послуги та роботи, що виконуються спеціалістами ГК ICK Group, звертайтесь за телефонами, що знайдете на сторінці контакти.

Якщо Вас зацікавило отримання комерційної пропозиції, заповніть Опитувальний лист загальний інформаційний на нашому сайті.

image_print