Запуск лінії по гранулюції шроту з продуктивністю 12т./год.

прес-гранулятор ГТНещодавно фахівцями сервісної служби ICK Group на одному з олійно-жирових комбінатів України були виконані пусконалагоджувальні роботи лінії по грануляції шроту ТМ Grantech з продуктивністю 12т./год.

В процесі виконання пусконалагоджувальних робіт було виконано ряд перевірок, що гарантують безперебійну рпботу і задану продуктивність:
– регулювання системи подачі пару;
– регулювання системи подачі мастила;
– регулювання робочих вузлів устаткування згідно паспортів обладнання;
– перевірка правильності підключення електродвигунів і електричної шафи.

Переконавшись що все обладнання змонтовано і відрегульовано належним чином фахівці групи компаній провели запуск лінії на холостому ходу в режимі «Налаштування» і в режимі «Робота». Після чого на лінію була  подана сировина (шрот). Фахівцям сервісної служби в ході роботи вдалося запустити лінію в автоматичному режимі з більшою продуктивністю, ніж зазначено в технічній документації (згідно ТЗ до 10 т. /год., налаштоване до 12 т./год.).

Відмінною особливістю даного проекту є установка вагової буферної ємності великого об’єму, яка дозволила вивести лінію на потрібну продуктивність і поліпшити реагування на аварійні ситуації. Також дане технологічне рішення дозволяє бачити точне наповнення бункера в динаміці (заповнення/спустошення).

Також фахівці ICK Group надали свої рекомендації щодо подальшої експлуатації виробничої лінії і провели навчання для обслуговуючого персоналу по роботі обладнання: запуск, зупинка, робота в автоматичному режимі, вихід на номінальну продуктивність, дії в аварійних ситуаціях.

image_print