Сервісне обслуговування лінії гранулювання SPROUT-MATADOR

Фахівці ICK Group у Львівській області провели сервісне обслуговування прес-гранулятора SPROUT-MATADOR для виробництва комбікормів. Виконавши діагностику обладнання  та визначивши  перелік робіт, які необхідно виконати для продовження подальшої експлуатації, а  також покращення продуктивності, фахівці сервісної служби ICK Group надали свої рекомендації  по підготовці робіт  з реставрації обладнання.

Разом з працівниками підприємства були оглянуті зношені деталі обладнання, які потребують заміни та місця проведення реставрації, також перевірено комплектацію та розміри нових деталей.

За підсумком  діагностики фахівцями ICK Group були проведені ремонтні роботи пресс-гранулятора Sprout-Matador,  а саме: розбирання, заміна зношених запасних частин, збирання прес-гранулятора, запуск та виведення на паспортні показники продуктивності.

В подальшому планується проведення реставраційних робіт подрібнювача та перевірка роботи лінії під навантаженням з метою  виведення лінії в цілому на максимальну продуктивність.