Кар'єра в ICK Group

Наша кадрова політика базується на принципах єдності, рівності і взаємоповаги, ми рухаємося в напрямку створення згуртованої команди, яка здатна ефективно взаємодіяти для досягнення кращих результатів діяльності.
icon
У нашій компанії
Цінуємо знання, досвід, ініціативність і індивідуальний внесок кожного співробітника для досягнення бізнес-цілей компанії. Постійно інвестуємо ресурси в залучення, навчання і розвиток персоналу. Використовуємо індивідуальний і гнучкий підхід до кожного співробітника.
icon
Ми забезпечуємо
Ми забезпечуємо соціальну підтримку, гідний рівень матеріальної винагороди, прогресивні методи матеріальної мотивації, регулярні командні і корпоративні заходи.
icon
Ми зацікавлені
У створенні оптимальних умов і можливостей для особистісного розвитку наших співробітників, професійного і кар'єрного зростання.
Заохочуємо інноваційне мислення і ініціативу, наші співробітники допомагають один одному зростати професійно і примножувати свій досвід. Підтримуємо надихаючі проекти і цікаві завдання, довіряємо і даємо можливість кожному співробітнику максимально розкрити свій потенціал будь то участь в комплексних проєктах або ж виконання щоденних завдань по операційній діяльності.

logo Вільні вакансії

Вимоги: Вища освіта (магістр, спеціаліст). Досвід управління проєктами у виробничій сфері (альтернативній енергетиці) – не менше 2 років. Знання іноземних мов: бажано англійська. Знання оргтехніки і основних офісних програм (основні програмні продукти Microsoft Office), робота в Terrasoft (в інших CRM-системах),…
Вимоги: Освіта інженерно-технічна Стаж на посаді інженера-проєктувальника від 3 років. Знання нормативної документації (ДБН, ГОСТ, СНіП). Уміння виконувати теплотехнічні, аеродинамічні розрахунки. Знання програм Компас 2D / 3D, AutoCad, Solid Works. Пунктуальність і відповідальний підхід до роботи.
Вимоги: Вища інженерно-технічна освіта. Досвід роботи від 3 років на посадах майстер, начальник цеху / ділянки на виробництві (в сфері машинобудування, верстатобудування). Особисті якості: відповідальність і старанність, організаторські здібності. Бажання і прагнення до навчання і розвитку разом з підприємством. Розуміння…
Вимоги: Вища освіта (інженерно-технічної спеціалізації). Досвід роботи в проектних продажах В2В для АПК від 3-х років. Грамотна усна і письмова мова (українська / російська). Знанання технік продажів. Володіння навичками проведення переговорів. Можливість їздити у відрядження, як по Україні, так і…
Хочете стати частиною ICK Group?