Кар'єра в ICK Group

Наша кадрова політика базується на принципах єдності, рівності і взаємоповаги, ми рухаємося в напрямку створення згуртованої команди, яка здатна ефективно взаємодіяти для досягнення кращих результатів діяльності.
icon
У нашій компанії
Цінуємо знання, досвід, ініціативність і індивідуальний внесок кожного співробітника для досягнення бізнес-цілей компанії. Постійно інвестуємо ресурси в залучення, навчання і розвиток персоналу. Використовуємо індивідуальний і гнучкий підхід до кожного співробітника.
icon
Ми забезпечуємо
Ми забезпечуємо соціальну підтримку, гідний рівень матеріальної винагороди, прогресивні методи матеріальної мотивації, регулярні командні і корпоративні заходи.
icon
Ми зацікавлені
У створенні оптимальних умов і можливостей для особистісного розвитку наших співробітників, професійного і кар'єрного зростання.
Заохочуємо інноваційне мислення і ініціативу, наші співробітники допомагають один одному зростати професійно і примножувати свій досвід. Підтримуємо надихаючі проекти і цікаві завдання, довіряємо і даємо можливість кожному співробітнику максимально розкрити свій потенціал будь то участь в комплексних проєктах або ж виконання щоденних завдань по операційній діяльності.

logo Вільні вакансії

Вимоги: Вища чи неповна вища освіта (технічна). Досвід роботи у сфері закупівель від 1 року. Впевнений користувач ПК (1С: 8.3, MS Office, Excel, Google Таблиці) Знання асортименту матеріалів, які застосовуються у загальному машинобудуванні. Вміння читати креслення. Комунікабельність, аналітичний склад розуму,…
Вимоги: Наявність вищої інженерно-технічної освіти; Досвід роботи у сервісних підрозділах, в продажах запасних частин до с/г обладнання, продажах послуг пусконалагоджувальних робіт та сервісного обслуговування обладнання; Наявність посвідчення водія (бажано); Знання програми обліку 1С або CRM; Наявність основних навичок в роботі…
Вимоги: Вища освіта (інженерно-технічної спеціалізації). Досвід роботи в проектних продажах В2В для АПК від 3-х років. Грамотна усна і письмова мова (українська / російська). Знанання технік продажів. Володіння навичками проведення переговорів. Можливість їздити у відрядження, як по Україні, так і…
Хочете стати частиною ICK Group?